Хіба можуть бути поважні причини для того, щоб відмовитися від романтичного весільної подорожі? Весілля ж буває раз в житті, і ніщо не повинно завадити молодятам продовжити свято, відправившись в далекі країни або відвідавши чудові місця в країні рідний.

Головне: поїздка повинна відповідати уявленням про комфорт і захопливості для обох подружжя. Будуть це екзотичні пляжі південних країн або урбанізований комфорт європейських столиць, пам'ятники старовини древніх цивілізацій або незаймана природа диких заповідників - головне, що це має подобатися вам обом.

Хороших місць на планеті багато, але як з них вибрати кращі ? Як вибрати місце, весільну подорож в яке запам'ятається на все життя?

Романтика великих міст

Париж, Рим, Венеція, Прага по праву користуються репутацією найромантичніших міст світу. Там ви знайдете комфортабельні готелі, шикарні ресторани, численні музеї та пам'ятники, величезні магазини і всю ту масу розваг, які велике місто може запропонувати двом закоханим.

Любителям пляжного відпочинку

Якщо місто набрид вам вже вдома, і основне бажання на відпочинку - це зануритися в ласкаві води теплого моря, то вибір для вас справді величезний. Від вже майже звичних для росіян Туреччини та Єгипту, до по-справжньому екзотичних Гавайських і Канарських островів, а також численних острівних держав Карибського моря.


Від європейських пляжів на берегах Адріатичного, Егейського, Середземного морів, до азіатських узбереж Таїланду, В'єтнаму, Індонезії. Майже скрізь ви можете розраховувати на висококласне обслуговування і багато-багато моря.

Пам'ятки давніх цивілізацій

Відвідування музеїв та пам'яток архітектури зазвичай не асоціюється з весільною подорожжю. Але якщо ви завжди мріяли піднятися на піраміди, постояти на Великій китайській стіні, доторкнутися до двевнему зодчества античних майстрів або відвідати стародавні храми Будди, то чому б і ні !? Сміливо вибирайте Єгипет, Китай або Грецію. Тим більше, що відпочинок у цих країнах може обійтися дуже недорого (у Китаї, наприклад, найдешевші у світі п'ятизіркові готелі), та й відвідування пам'яток зовсім не виключає інші розваги.

Сувора краса дикої природи

Але по-справжньому усамітнено можна відчути себе тільки в місцях, не нагадують людський мурашник. Що може бути романтичніше, ніж довгі прогулянки серед незайманої природи. Втім, особливу романтику додає можливість в будь-який момент повернутися в затишний номер в готелі. І тут ви навряд-чи знайдете щось краще, ніж скандинавські країни або широкі простори Росії.