Які вони - наймодніші автомобілі для леді? Зустрічайте топ авто, які завоювали серця прекрасної половини людства в минулому році!

Безконтактна мийка автомобілів - кращий спосіб утримувати свій автомобіль в ідеальній чистоті без ризику подряпати поверхню.

Lexus CT 200h

Модно, красиво, економічно, екологічно і статусно, а також несхоже на попередні моделі - це Lexus CT 200h. Новий Lexus випускається в кузові хетчбека. Потужність двигуна - 136 кінських сил, а максимальна швидкість - 180 кілометрів на годину. При цьому витрата палива всього 3,8 літра на 100 кілометрів шляху!

Вартість модної новинки від 1250 тисяч рублів.

BMW 1-Series M Coupe

Більш дорогий (з ціною від 1400000 рублів) BMW 1-Series M Coupe також впевнено тримається серед наймодніших авто року. Цей автомобіль для любительок прокотитися з вітерцем: час розгону до 100 кілометрів на годину всього 4,9 секунди, що ообеспечівается дуже потужним двигуном 335 кінських сил. Але леді люблять його за гламурний стильний дизайн і обтягнутий шкірою салон.

Hyundai Solaris

Найдешевший серед модних, наймодніший серед недорогих. Hyundai Solaris в базовій комплектації коштує всього лише 380 тисяч рублів. І це наочний приклад того, що не все що модно повинно бути дорого.


Hyundai Solaris випускається в кузовах седан і хетчбек. Автоледі не залишить байдужою симпатична "мордочка" Solaris з фарами-очима злегка опуклі. Це модель досить економічна, споживаючи від 5 до 8,5 літрів палива на 100 кілометрів шляху.

Honda Civic 5D R-series

Honda Civic 5DR-series - лідер рейтингу модних автомобілів. Виробник позиціонує його як компактний трьохдверний спортивний хетчбек. І насправді Civic 5D R-series відчувається і управляється як гоночний болід. Обтічний стильний дизайн, плавні лінії, весь прагне вперед, Civic 5D R-series чудовий автомобіль для міста. Автоледі вибирають його не тільки за стильний дизайн, але і за 140 кінських сил, захованих усередині майже безшумного мотора. Чоловіки повинні розуміти, що познайомитися з володаркою цього автомобіля можна тільки під час стоянки, оскільки наздогнати її буде дуже не просто.

Хорош модний Civic 5D R-series і своєю економічністю: 5,5 літрів бензину на 100 кілометрів шляху по трасі, або до 10 літрів в умовах міських пробок.

При цьому варто Civic 5D R-series від 850 тисяч рублів, залежно від комплектації.

А на якому автомобілі їздите ви?