Медовий місяць - це найпрекрасніше і незабутня пригода. Хочеться, провести його так, щоб він залишився в пам'яті незабутньої казкою. Підготовка до весілля обов'язково повинна включати в себе вибір мета, де краще провести медовий місяць. І, звичайно, тут потрібно дотримати баланс між перевагами і фінансовими можливостями молодят.

Підготуватися до подорожі заздалегідь - означає отримати саме те, що ви хочете. Але буває так, що плани змінюються в останній момент. І тоді на допомогу приходять палаючі путівки. Гарячі тури - це можливість отримати максимум комфорту за мінімальні гроші.

У першу чергу потрібно вирішити якого саме подорожі вам хочеться. Хтось віддає перевагу ніжитися на пляжах біля теплого ласкавого моря, а хтось віддасть перевагу відпочинок серед суворої краси північних країн. Комусь до душі спокійне усамітнення на тлі дикої природи, а хтось з великим задоволенням зануриться в бурхливе життя закордонних мегаполісів. Хтось ставить перед собою метою огляд якомога більшої кількості пам'яток в історичних центрах, а когось приваблює екзотика тропіків. Для когось визначальним чинником стане комфорт готелю, а хтось не мислить собі відпочинку без гірських лиж або дошки для серфінгу.

Безглуздо вивчати рейтинги кращих місць для медового місяця - яке вам діло до того, що воліє основна маса молодят? Вам потрібно вибрати те, що сподобається саме вам.

Якщо для вас важливо море і тільки море, то в першу чергу потрібно подумати про Туреччині, Єгипті, Таїланді, Кіпрі, Канарських або Гавайських островах, Австралії.

Туреччина приваблює туристів не тільки морем, але і демократичними цінами на відмінний сервіс. Саме тут ви знайдете найкраще співвідношення ціни та якості обслуговування. Завдяки популярності турецьких курортів серед росіян, тут немає проблеми із спілкуванням російською мовою.


Крім моря, Туреччина славиться шопінгом і великим кількість пам'яток старовини.

У Таїланді ви повною мірою відчуєте екзотику тропіків, отримавши в той же час комфорт і задоволення сучасної цивілізації. Ціни в Таїланді також досить демократичні, але на загальній вартості поїздки позначається більш дорога дорога.

Єгипет - відмінний компроміс для любителів оглянути визначні пам'ятки і скупатися в морі. Особливо славиться Червоне море серед любителів дайвінгу.

Канари чи Гаваї - варіант не для тих, хто змушений економити, але високі ціни цілком виправдані і зважившись провести медовий місяць на цих островах ви ніколи не пошкодувати.

Ну, а якщо вам хочеться справжнього океанського серфінгу, то вибір очевидний - це Австралія.

Для любителів гір кращим вибором, звичайно, є Альпи. Але покататися на гірських лижах можна і набагато ближче і дешевше - на Кавказі.

Якщо вам хочеться зануритися в незабутню атмосферу історичних пам'яток і музеїв, то можете сміливо ткнути пальців в будь-яку точку карти Європи і ви не промахнетеся. Париж, Прага, Амстердам, Відень, Рига, Стокгольм - кожен з європейських міст має свою неповторну ауру. Не варто забувати і про такому близькому і доступному, але не уступающем світових столицях за кількістю пам'ятників і музеїв, місті як Санкт-Петербург.

І все ж для молодят поза конкуренцією була і залишається Венеція. Це місто каналів - воістину одне з найромантичніших місць на планеті.

Вишукана суміш старовини і сучасності - це Рим, Флоренція, Падуя та інші італійські міста. На узбережжі Адріатичної Рів'єри багато пляжів, клубів, парків розваг, але славиться Італія все-таки не пляжами, а старовинними пам'ятками і барвистою природою.