Ось уже дожили ми до тих часів, коли комп'ютер є практично в кожній родині. І не тільки молодь, а й наші мами, тата, а часом і більш старше покоління годинами сидять перед монітором, працюючи або просто розважаючись. І вже давно можна знайти в меблевих магазинах спеціальні меблі для цієї техніки. Комп'ютерний стіл .. Коли постає питання про його купівлю, багато з нас прекрасно уявляють, що вони хочуть купити, які там повинні бути полички, якого кольору, розміру і тд. і т.п. Але, прийшовши в магазин, можна і розгубитися! Адже зараз вже вибір цього предмета інтер'єру настільки великий, що можна купити будь-яку модель - від класики до авангарду.

Мабуть, скляні комп'ютерні столи можна поки віднести до останнього. Ми ж звикли, що стіл повинен бути дерев'яним, ну або з ДСП, скажімо. Це всім здається звичним, солідним, зручним. Скляний стіл - це розкіш, дорого, не зручно, чи не функціонально .. Але це зовсім не так!

Розберемося?

Взагалі, якщо ви хочете вразити своїх знайомих, якщо вам подобається стиль модерн - то скляні меблі (будь-яка) - це ваш варіант.

Але, в будь-якому випадку, для початку подумайте, якого розміру і форми повинен бути ваш комп'ютерний стіл. Зараз є варіанти настільки різні - від класичних прямокутних до кутових з овальними або нерівними краями. Є варіанти з безліччю поличок, а є невеликі просто стільниці. До речі, висувна поличка для клавіатури і миші потрібна далеко не всім! У мене є знайомий, який ні в яку не сприймає цю стала вже традиційною деталь! Ну не зручно йому так! От і ви подумайте - чи потрібно вам це. Якщо так - то зверніть увагу на відстань від цієї полички до стільниці. Воно повинно бути достатнім для вашої руки, яка буде лежати на мишці під час роботи.


Зручність - перш за все!

Також подумайте, чи потрібні вам полки для оргтехніки, дисків і тому подібного. Зараз багато на дому працюють, і використовують і сканер, і принтер, також може знадобиться місце для паперів. А якщо ваша робота пов'язана з великою кількістю паперів, передбачте місце для комфортної роботи з нею, щоб було достатньо місця. Також потрібно продумати, де буду стояти колонки, джойстики, мікрофон, куди ви покладете навушники і диски.

З іншого боку, якщо вам не потрібні всі ці предмети, а працюєте ви з ноутбуком, то вам зовсім підійде варіант класичний - стільниця і підставка під системний блок. Ну, можливо, маленька полички - треба ж кудись поставити кімнатна квітка або покласти мобільник - нехай на вашому робочому місці буде красиво!

Скляні комп'ютерні столи можуть бути самих різних кольорів - прозорі, з тонованого скла, яскравих кольорів, наприклад, помаранчевих. Перші дуже підійдуть до інтер'єру в світлих тонах, останні - до дитячих кімнатах, ну а тоноване скло завжди виглядає солідно, мені особисто такі варіанти більше здаються чоловічими. Хоча у всіх нас смаки різні.

Однозначно, комп'ютерний стіл і скла - предмет унікальний, красивий і незвичайний поки для нас. Проте, крім зовнішньої краси він повинен відповідати вимогам безпеки. Насамперед, це міцність. Він повинен витримувати навантаження монітора, системного блоку, оргтехніки. Зазвичай товщина скла для столів більше 8 мм, але про всяк випадок варто перевірити. Якщо у вашому будинку є маленькі діти - виберіть моделі без кутів, з плавними лініями. Так травматизму буде менше.

Сподіваюся, наші поради вам допоможуть. Вдалого і приємного вибору!