Кожна людина прагне до того, щоб його житло було затишним, красивим, зручним і функціональним. А для цього він підбирає такі меблі, яка буде йому подобатися і також буде зручною. Річчю, яка прикрашає вітальню і в той же час дозволяє з комфортом відпочити - це журнальний столик. Саме на журнальний столик ми ставимо чашечку ароматного чаю або кави, саме на нього кладемо журнали, навколо журнального столика в зручних кріслах ми відпочиваємо з друзями .. За журнальним столиком можна навіть попрацювати, поставивши на нього ноутбук .. Але не будемо забувати і про красу - стіл повинен максимально вписуватися в інтер'єр, а для цього є різні столики на будь-який смак, з будь-яких матеріалів і будь-яких стилів.

Бувають журнальні столики дерев'яні, скляні, ковані, з плетених матеріалів. Вони можуть бути просто з одного стільницею, а можуть мати безліч поличок. Можуть бути просто на ніжках, а можуть бути на коліщатках, що робить їх більш мобільними. Бувають столи з верхньої стільницею, яка розсувається і всередині є прихована від очей поличка. Ну і нарешті, можна знайти дизайнерські незвичайні столи, незвичайних форм і яскравих кольорів .. Я навіть бачила кілька складних столиків. Правда, вони позиціонувалися виробником як сервіровочні, але, думаю, в стилі хай-тек вони будуть виглядати дуже навіть класно! Тим більше, що це незамінна річ в невеликому приміщенні (якщо він не потрібен, то просто складається і забирається) і при прийомі гостей.

Яку б модель ви не вибрали, стіл повинен служити довго. Що ж для цього потрібно? Не ставте на столик гаряче - для цього є спеціальні підставки (які, до слова кажучи, самі по собі бувають дуже красиві).


Час від часу елементарно протирайте стіл від пилу, найкраще із застосуванням спецзасобів, так як багато столи зроблені зі скла або з дерева. Якщо ваш столик з дерева - бережіть його від перепадів температур і вологості, краще буде, якщо на нього не будуть падати прямі сонячні промені.

З'ясуйте, яке навантаження можлива для стола. Адже, крім журналів або чашечки кави, час від часу ви будете ставити на нього та інші предмети. Приміром, ноутбук. Краще відразу купити ту річ, яка не зламається. Ну а якщо у вас є маленькі діти, краще утримайтеся від покупки столика зі скла. Адже діти все досліджують, і комусь із них приходять думки залізти на столик (як, наприклад, моїй дитині). Скло може не витримати таке навантаження.

Як відомо, велика кількість квартир в нашій країні страждає відсутністю достатньої площі. Тому, не захаращуйте її великими речами. Виберіть такий журнальний столик, який максимально задовольнить вашим потребам, але при цьому не буде громіздким. Зазвичай журнальні столики мають площу 0,5-1 квадратний метр і висоту 40-50 сантиметрів від підлоги. Якщо для вас важлива мобільність, вибирайте модель з коліщатками, тільки перевірте, що вони рухаються плавно і не скриплять.

Переглянувши різні моделі, я зрозуміла, що можна вибрати столик на будь-який смак. Тут вже все залежатиме від ваших уподобань та фінансових можливостей. Потрібен він чи ні - вирішувати, звичайно, вам. Але я для себе вирішила - куплю обов'язково! Вдалого і приємного вам вибору!