Провідні стилісти вважають, що весільна зачіска і макіяж повинні бути простими і одночасно стильними. Їх мета підкреслити індивідуальність нареченої, і щоб все підходило не тільки до типу обличчя, але ще й до стилю весільного вбрання і до аксесуарів. При цьому весільна зачіска і макіяж повинні значно відрізнятися від повсякденного способу і бути візитною карткою нареченої. Тому, краще всього не експериментувати самостійно, а звернутися до досвідчених фахівців за допомогою.

Поради щодо створення святкової зачіски завжди можна отримати у майстра весільних та вечірніх зачісок, якого можна знайти практично в будь-якому салоні краси. Крім щоденної практики, він постійно відстежує і в курсі останніх модних тенденцій у цій сфері, тому, всього лише поглянувши на вас, майстер відразу визначить, яка зачіска підходить саме вам. Але не варто забувати, що в деяких випадках вибір зачіски багато в чому залежить від фасону весільного плаття. Наприклад, якщо ваш наряд простий і в той же час стильний, то для повноти образу вам необхідно зробити складну укладку з використанням різних прикрас для весільних зачісок. Ну а до сукні, де і так багато аксесуарів і прикрас, з мереживами і рюшами, вибирати слід більш просту і вишукану укладку.

Не перевантажуйте свій образ - це основне правило.


Взагалі вибирати прикраси для весільної зачіски потрібно особливо ретельно. Це можуть бути або живі квіти, або діадема, або фата і тільки в рідкісних випадках можна поєднувати ці елементи декору.

Перед тим, як погодитися з порадами стиліста, опишіть йому якомога докладніше свій наряд і аксесуари до нього .

Взагалі, вибираючи весільну укладку, варто враховувати довжину свого волосся, і те, на скільки вони густі або тонкі, прямі або кучеряві, слухняні чи ні. Звичайно, ідеально, якщо ваші волосся довге і слухняні, адже їх укласти можна як завгодно. Якщо у вас коротке волосся, то робота тут набагато складніше, але в наші дні, всім бажаючим доступна технологія нарощування волосся, і якщо ви хочете, можете це зробити, правда, вам необхідно буде витратити на таку послугу додатковий час і кошти.

Підбираючи собі зачіску, спробуйте заздалегідь оцінити, як вам буде в цьому образі, наскільки комфортно ви будете себе відчувати. І не забудьте про те, що деякі укладання здатні візуально збільшити ваш ріст. Це непогано тільки тоді, якщо ви маєте невеличкий чи середній зріст.