Дріжджі є джерелом речовин, які здатні впливати на наш шкірний покрив і внаслідок цього покращувати ріст волосся. Дріжджі мають у своєму складі білок, службовець будівельним елементом, і, на додачу, вітаміни групи В, які сприяють зростанню здорового волосся.

Бажано робити дріжджові маски для волосся з тією метою, щоб волосся отримували повноцінне харчування і догляд. Корисні речовини, які містяться в дріжджах, сприяють поліпшенню структури волосся і підсилюють їх зростання.

У наш час багато косметологи пропонують кілька варіантів ефективних масок на основі дріжджів для зміцнення структури волосся і їх зростання.

Маска 1

Потрібно приготувати суміш на основі дріжджів і теплої води, через годину додайте пару ложок меду і 100 мл. кефіру, добре розмішайте. Отриману маску треба рівномірно нанести на волосся і після цього укутати голову. Через годину, потрібно промити волосся.

Маска 2

Приготуйте суміш на основі дріжджів і теплої води. Після того, як дріжджі повністю розчиняться, можна додати в маску 1 збитий білок. Як випливає розмішайте отриманий склад. Втирайте дріжджову маску в шкіру голови, завдавши і на волосся. Укутайте своє волосся приблизно на годину поліетиленовою плівкою. Змийте маску з волосся шампунем.

Маска 3 (для сухого волосся)

Цей рецепт маски для волосся сприяє поліпшенню стану шкіри голови і волосяного покриву, зволоженню і живленню волосся, що допомагає прискорити їх зростання.

Підігрійте склянку кефіру, тільки злегка, потім потрібно додати ложку дріжджів і поставити маску в тепле місце. Дріжджову суміш необхідно легкими рухами нанести на волосся, а крім того, слід її втерти в шкіру голови.


Після півгодини після нанесення маски, потрібно промити волосся теплою водою і сполоснути чистою водою з декількома крапельками оцту (яблучного).

Маска 4

Потрібно приготувати дріжджову маску, потім додаємо приблизно ст. ложку цибулевого соку, трошки солі і 1 ч.ложку масла (можна касторової або реп'яхової). Все добре перемішайте і нанести дріжджову маску на волосся. Закутайте локони плівкою і теплим хусточкою. По закінченню 1:00 обмийте волосся шампунем.

Маска 5

Приготуйте маску на основі дріжджів і теплої води, потім всипте чайну ложечку цукру і відставте в тепле місце на годину. Через час, додаємо в суміш ложку меду і 2 ч.ложечкі гірчиці. Ретельно перемішуємо маску і наносимо її на самі корені волосся. Після закінчення години змиваємо суміш з волосся шампунем. Робити таку маску слід раз на тиждень протягом 60-ти днів.

Маска 6

Ця дріжджова маска сприяє тому, що ваше волосся зміцнюються, стають сильнішими і гущі.

Підігріваємо? склянки молока, додаємо ложку дріжджів, можна сухих, і даємо час для бродіння, близько 30 хвилин. Потім вводимо в маску 1-2 яйця і ложку будь-якого рослинного масла, гарненько перемішуємо. Масажними рухами наносимо суміш на волосся, накриваємо голову целофаном і рушником. Після закінчення 1-2 годин вимиваємо волосся.

Наостанок слід додати, що дріжджові маски для волосся використовуються в цілях профілактики, щоб ваше волосся мали блиск і здоровий вигляд. Їх рекомендується застосовувати 1 разу на тиждень протягом 2 місяців, після чого потрібно робити перерви на 2-3 місяці.