У всіх нас різна шкіра, і вона по-різному реагує на сонячні промені. Хтось може дозволити собі ніжиться під сонечком дуже довго, а комусь достатньо і п'ятнадцяти хвилин, щоб шкіра згоріла.

Які ж правила засмаги? Що потрібно робити, щоб перебування під сонечком доставляло тільки радість?

Ну, звичайно ж, засмагати потрібно не за один день, а поступово. Спочатку на сонці можна знаходиться хвилин 10-20. Якщо шкіра добре переносить сонце, то можна збільшувати на 5-10 хвилин щодня. Максимальний час, який можна знаходиться під сонячними променями, 1,5 години.

Слід пам'ятати, що навіть якщо ви перебуваєте під парасолькою або навісом, засмагати весь день не можна, тому що сонячні промені відбиваються від різних поверхонь, і шкіра все одно загоряє.

Найкраще відвідувати пляж до 11 годин і після 17 годин дня, денні години краще провести в тіні або будинку.

Обов'язково захищайте очі і голову - одягніть панаму і сонцезахисні окуляри.


Інакше можете заробити кон'юнктивіт, або ж сонячний удар.

Багато хто любить позасмагати топлес. Краще цього не робити, щоб уникнути різних ускладнень. Якщо ж все-таки ви загоряєте без "верху", обмежтеся 15 хвилинами.

Не хочеться лякати, але все ж .. Після сезону відпусток, у вересні-жовтні, кабінети онкологів ломляться від приїхали з моря любителів зловжити загорянням . Тому що шкіра як дуже "мудрий" орган, сигналізує про стан організму відразу! Поставтеся з увагою до своєї шкіри під час відпустки, і ви будете винагороджені не тільки красивою засмаглою шкірою після поїздки на море, але і її здоров'ям, що, погодьтеся, дуже важливо!