Існує кілька різновидів слінгів, відповідно і варіантів їх носіння також може бути декілька. Ми ж поговоримо про найбільш поширеною моделі з кільцями, в якій ви можете носити малюка від народження і до 2-х років і використовувати при цьому кілька способів його носіння.

1. колиску.
Передбачає горизонтальне положення дитини і може використовуватися з самого народження. При цьому малюк лежить, як в колисці. Його положення можна відрегулювати за рахунок натягу лямок: послабивши їх, ви додасте йому горизонтальне положення, а, злегка затягнувши, приведете у вертикальне. Для заколисування малюка головка його може бути повністю прихована, якщо ви розмістите його головою до кілець. А коли дитина засне, не виймаючи його, легко перекласти в ліжечко або коляску.

2. Вертикальне положення.
Підійде для тих дітей, які не люблять лежати, а хочуть мати хороший огляд і насолоджуватися навколишнім виглядом. Тут можливі два варіанти: обличчям до себе і обличчям вперед.
Положення обличчям до себе добре використовувати після годування малюка, коли потрібно привести його у вертикальне положення або коли дитину турбує животик, притиснувши його до себе і зігрів своїм теплом, ви можете допомогти йому. Щоб помістити малюка подібним чином потрібно одягнути слінг, затягнути його трохи, потім взяти малюка на руки і, міцно притиснувши його до себе, остаточно зафіксувати лямки.Положення обличчям вперед підійде для допитливих малюків, а розмістити його ви зможете, попередньо відрегулювавши слінг , на зразок кишеньки, де дитина буде сидіти обличчям вперед зі схрещеними ніжками.

3. На стегні.
Дане положення дозволяється використовувати для дітей старше 4-х місяців. Як правило, дитину краще розташовувати на протилежній стороні від вашої домінуючою руки. Наприклад, якщо ви правша, то зручніше буде розташувати малюка на лівому стегні і відповідно навпаки. Заздалегідь надівши слінг, помістіть малюка у себе на боці так, щоб він охоплював ваш бік ніжками. Потім прослідкуйте, щоб нижній краї слінгу проходив під колінами дитини, а його верхній край по лопатках і під пахвами малюка. При цьому верхній край ви можете відрегулювати, надавши дитині відповідно більш вільне становище або притиснувши його до себе.

4. Положення кенгуру.
При такому способі носіння дитини він розташовується як в рюкзаку-кенгуру. Даний спосіб носіння можна використовувати, починаючи з 3-х місяців. І при розміщенні малюка обов'язково стежте за тим, щоб голівка дотримувалася верхнім краєм клаптя, а стегна малюка були зафіксовані нижнім краєм.
Як бачите, існує кілька способів носіння слінгу, і ви легко зможете
вибрати найбільш підходящий для вас, виходячи з віку дитини, його комфорту і своєї зручності.