Кожен, хто хоч раз звалював на себе важку ношу, яка називається організацією корпоративного Нового Року, і яка анітрохи не легше новорічного мішка з подарунками, той напевно знає, як важлива в цей момент ідейна підтримка. Адже головне питання на святковій порядку денному - як зробити розважальну програму корпоративної новорічної вечірки запам'ятовується, але не тому, що вона повторюється з Нового Року в Новий Рік, а тому, що: "Все було так весело, яскраво, креативно, прикольно і невимушено! Як шкода, що пора розходитися ".

Так, така відповідальність, схоже, може поставити в глухий кут будь-якого, крім професійного ІВЕНТОРА. Ось вже хто в цій справі не один пуд різдвяних пряників з'їв! Він-то точно знає, де носок з подарунками заритий!

Щоб, як співається у пісні Булата Окуджави, не пропасти поодинці, візьмемося за руки, друзі! Тим, більше, що хоровод навколо новорічної ялинки як не можна краще уособлює сам дух Різдва і Нового Року.

Досить поширеною помилкою тих, хто вперше береться за організацію новорічного свята для товаришів по службі, є зосередження всієї енергії виключно на "шведському столі "або кейтерінг, вважаючи, що, саме новорічне застілля є тим, що приваблює людей на новорічну корпоративну вечірку.

Такі корпоративи стають занадто передбачуваними і більше нагадують американську новорічну вечірку в будинку боса, яка зазвичай проходить в досить консервативної атмосфері.

Як відомо, театр починається з вішалки. А енергію новорічної вечірки можна відчути вже при вході, якщо новоприбулих гостей коронувати іменними шапками Санта Клауса. Це особливо підходить для проведення корпоративного Нового Року з великою кількістю учасників, де не всі знають один одного по імені. У кожному разі, такий святковий головний убір видається більш оригінальною ідеєю, ніж звичайний бейджик.

Груповий знімок всіх співробітників в іменних шапках Санта Клауса можна використовувати як корпоративну новорічну листівку або як запрошення для своїх клієнтів і партнерів разом відсвяткувати корпоративний Новий Рік, сценарій якого обіцяє бути таким же креативним, як і це запрошення.

При врученні шапочки Санти з ім'ям гостя можна читати що-небудь смішне на адресу вхідного.


Тут важливо не тільки почуття гумору, але і такт.

Ось кілька ігор, які допоможуть не нудьгувати поки всі гості ще не зібралися.

Вгадати логотип

Потрібно заздалегідь вирізати з журналів відомі логотипи. Для цієї гри знадобиться тільки частина рекламного символу, наприклад з логотипу 7UP вирізати тільки зелений кружок і приклеїти його на лист картону. Всім лунають чисті аркуші паперу і ручки для відповідей. Хто правильно вгадує найбільше число "захованих" логотипів, той отримує приз.

Хто я?

Для цієї гри потрібно заздалегідь приготувати картки з іменами відомих мультяшних героїв і кінозірок, чи назв овочів і фруктів. У міру прибуття гостей на корпоративний Новий Рік, кожному прикріплюється на спину така картка. Потрібно пояснити знову прибулому, щоб він якомога скоріше, "не затримуючи добрих і чесних людей", як говоритися в одній дитячій лічилки, з'ясував, хто він насправді. Для цього можна просити допомоги у оточуючих. Правда, не все так просто: тут існує одне важливе правило. Потрібно ставити питання, відповідями на які будуть тільки "так" або "ні". Можна визначити переможця за найменшою кількістю часу, витраченого на "самоідентифікацію". А можна просто повеселитися: нагородою може бути і сміх.

Назвати новорічну пісню

Потрібно вгадати пісню новорічної тематики по першій музичній сходинці. Щоб ускладнити завдання, можна попросити вгадувати також ім'я співака. Ведучому на Новий Рік доведеться постаратися, щоб відшукати пісні, які вже не на слуху, і які важко відразу згадати

Новорічний Алфавіт

Роздайте учасникам новорічної вечірки листки паперу, на яких у вертикальному порядку написані всі букви алфавіту від А до Я. У цій грі перемагає той, хто напише найбільшу кількість слів, що починаються на кожну з літер алфавіту, і відносяться до святкування Нового Року.