Весілля - одна з найяскравіших подій у житті людей. Плануючи цей захід, не слід забувати про різні дрібниці, аксесуарах, які створять фон свята, доповнять урочисту атмосферу.

Підготовка до весілля починається з запрошень. Саме це перше, що побачать Ваші гості, те, що на першому етапі створить у них враження про майбутнє свято. Пам'ятайте про це, вибираючи запрошення листівки. Добре якщо вони будуть витримані в тому стилі, в якому буде оформлена вся весілля.

Прикрашені весільні машини доповнять відчуття свята, привернуть увагу до події. З аксесуарів для машин найбільш популярні стрічки на капот і багажник, пластикові кільця, серця, повітряні кулі, квіти. Любителі оригінальності прикрашають дах машини нареченої спеціальної фатою, живими квітами. Оформляючи весільний кортеж, не перестарайтеся, інакше може створитися відчуття балагану.

Подушечка для кілець, прикрашена по Вашому смаку, допоможе внести в казенну атмосферу РАГСу індивідуальності, додати приємних емоцій.

Вибір весільних аксесуарів настільки великий, що можна розгубитися. Для весілля бажано планувати захід в одному стилі і, виходячи з цього, оформляти інтер'єр приміщення, столи. Повітряні кульки, тематичні плакати, конвертики для грошей, весільні серця, квіти - все це створить незабутню атмосферу, подарує молодим і їх гостям відчуття свята.

З прикрас столу можна виділити серветки, складені в химерної незвичайній формі, невелике кількість квітів у низьких вазах. Перед кожним місцем можна поставити табличку із зазначенням гостя, це допоможе розташувати запрошених найбільш комфортно. Популярні наклейки у формі сердець на пляшки. Перед молодятами можна поставити дві пляшки шампанського, прикрашені у вигляді костюмів нареченого і нареченої.


Існує великий вибір прикрас та для келихів молодих.

Важливе місце на весільному столі займає торт. Фігурки молодих, квіти, обручки, лебеді - ось далеко не повний список прикрас весільного торта. При його замовленні Вам запропонують каталог, в якому можна вибрати потрібний торт, а можна придумати свій власний ескіз.

Окремо виділю весільні аксесуари для нареченої. Їх слід вибирати вже після вибору сукні.

Найбільш часте додаток вбрання нареченої це фата. Вона може бути різної довжини, багатоярусної або тонкою, прозорою, з вуаллю. Залежно від смаку нареченої і від модних тенденцій. З останніх виділяється так звана іспанська фата - найтонше мереживо на сітці м'яко облягає голову і спадає на спину прямим полотном. По краю якого проходить вишивка, утворюючи облямівку із квітів. Також зараз модно замінювати фату штучними або живими квітами, діадемою, весільної капелюшком з вуаллю, палантином.

При виборі коштовностей або біжутерії необхідно слідувати правилу: чим нарядно прикрашено плаття, тим менше прикрас на нареченій. Головною прикрасою цього дня по праву є обручки.

Якщо для весільного ансамблю обрані рукавички, сумочка, палантин, вони неодмінно повинні гармоніювати з сукнею як за кольором, так і за матеріалом і обробці.

Туфлі для весілля підбирайте під колір сукні. Вони повинні ідеально підходити за розміром і бути зручними, адже нареченій доведеться провести в них цілий день.

Різноманітність весільних аксесуарів дійсно дуже велике. Вибір їх обмежений тільки Вашою фантазією і засобами, якими Ви володієте.

Ні в якому разі не забувайте про почуття міри, адже центром будь-якого весілля повинні залишатися молодята.