Психологи стверджують - перші десять секунд говорять про людину все! А значить, на співбесіду Ви повинні прийти не просто відмінним фахівцем, але і стильною жінкою. Так як же потрібно виглядати на співбесіді?

Одяг для співбесіди

Навіть якщо ви не можете жити без рваних джинсів і тієї прекрасної маєчки зі стразиками, залиште думка прийти в цьому на співбесіду з метою зайняти серйозну позицію. Класика - ось ідеальний стиль, з яким Ви потрапите в точку завжди. Навіть якщо вміст вашого гаманця викликає у Вас тільки смуток, постарайтеся надіти якісний одяг - сприймайте це як інвестицію в майбутнє. Чим серйозніше компанія і чим більше вона орієнтована на роботу з клієнтами (консалтинг, наприклад), тим суворіше вимоги до одягу. Тому тут можна скористатися маленькою хитрістю - проникніть на бажане місце роботи під виглядом відвідувача і подивіться, як одягнені співробітники, це вам дуже допоможе. Однак якщо Ви претендуєте на посаду, на якій вашої основою завданням буде генерувати креатив, тут ви можете дати простір творчості, але знову ж таки, обіграйте класику.

Взуття для співбесіди

Так, я розумію, що ви чарівні в туфельках на шпильках.


Однак легкий подих і вони повинні відправитися на свою поличку в передпокої. На співбесіду ваш вибір - це класичні туфлі на невисокому каблуці (ну а раптом ваш потенційний шеф виявиться зовсім невисоким, навіщо ж його травмувати?). Про те, що взуття повинна блищати, а набійки бути нестёртимі, нам, жінкам, на щастя нагадувати не потрібно.

Зачіска для співбесіди

Африканські косички залишаємо на відпустку, локони на вечір, а на співбесіду йдемо з акуратною укладанням. Так, часом доводиться йти на жертви, але ж і на африканські косички теж потрібно заробляти, так що жертви цілком виправдані.

Духи і макіяж на співбесіді

Якщо ваш можливий шеф зблід і почав покриватися потом як тільки Ви увійшли до нього в кабінет, придивіться уважно, може у людини алергія, а не захоплення вашою красою. Тому - тільки легкі аромати, по мінімуму.

Тепер макіяж, тут теж дотримуємось скромність, ненав'язливий денний макіяж, нічого зайвого, але й без макіяжу зовсім - ні в якому разі, зайва скромність теж ні до чого.

І, на закінчення, рада - одягніться просто, непомітно, комфортно і зі смаком, пам'ятайте, що найкращий одяг - та, яку не помічають! Удачі!