Питання:

Бачачи велику кількість жарознижуючих засобів, пропонованих в аптеках, хотілося б отримати пораду спеціаліста-педіатра, що можна купити, коли необхідно швидко допомогти дитині?

Відповідь:

Здоров'я дітей - основа сім'ї та благополуччя суспільства. Сучасна фармацевтична промисловість пропонує широкий вибір дитячих жарознижуючих і болезаспокійливих препаратів, проте будь-яка мама хоче, щоб ліки були не тільки ефективно, але й безпечно для дитячого організму.

Одним з таких ліків є сучасний препарат Нурофен для дітей, який представляє на російському ринку Британська компанія Boots Healthcare International. Він надійно й ефективно знижує температуру тіла на тривалий - до 8 годин - час. Ще один його плюс - для того, щоб знизити температуру дитині, потрібна менша дозування препарату в порівнянні з іншими жарознижувальними засобами.

Клінічні випробування підтвердили хорошу переносимість Нурофен для дітей і його ефективність з цілого ряду показань, у тому числі при Поствакцінаціонний лихоманці, болі у вухах і горлі, головний і зубний біль і так далі.

Нурофен для дітей випускається у вигляді суспензії з приємним смаком, не містить ні цукру, ні алкоголю.


Він рекомендований для дітей з другого півріччя, тобто з 6-7 місяців. До складу препарату входить болезаспокійливий нового покоління - ібупрофен.

Запрудне Анатолій Михайлович, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри педіатрії РГМУ

Журнал "Мій малюк і Я", №1-2/2001