Всі майбутні батьки повинні знати, що до народження малюка необхідно підготуватися як морально, так і матеріально. Вже після того як Ви заберете своє щастя з пологового будинку, його можна буде викупати і провести процедури гігієни. Для цього необхідні будуть підгузники, спеціальні масла, присипки, дитячий крем та інші косметичні засоби.

Але, як показує практика, майбутні батьки думають про покупку цих всіх предметів в останній місяць до народження дитини, коли мамі дуже важко ходити по дитячих магазинах і вибирати спеціальну косметику. Папи в цей час з ранку до вечора перебувають на роботі. Як же бути в такій ситуації?

Звичайно замовити все необхідне в інтернеті! Причому, краще вибирати регіональний інтернет-магазин, який працює у вашому місті: доставка в ньому буде швидше (як правило в той же день) і дешевше (як правило безкоштовно). Наприклад, якщо Ви живете в Тюмені або поблизу, то радить звернутися в інтернет-магазин дитячих товарів, де представлений широкий асортимент косметології по догляду за волоссям та шкірою, а також підгузники для дітей і дорослих, засоби гігієни, ефірні масла, аромолампи та жирні олії . Доставка здійснюється кур'єром на вашу адресу проживання, що дуже зручно для вагітних і зайнятих людей.

На що варто звертати увагу при виборі підгузників?

При виборі підгузників не варто прислухатися до думки знайомих, у яких були маленькі діти. Адже ми говоримо про засоби особистої гігієни, і що підійшло одній дитині може зовсім не підійти іншому.


До вибору підгузників потрібно підійти вкрай відповідально.

  1. Підгузки варто купувати від перевірених виробників, які мають хорошу славу. Останнім часом такими є японські підгузники, саме вони відрізняються своїм бездоганним якістю, безпекою та ефективністю.
  2. Купуючи перший раз підгузники, не варто брати велику упаковку, адже у дитини на них може бути алергічна реакція.
  3. При виборі розміру підгузників варто звертати увагу не на вік дитини, а на його вагу. На кожній окремій упаковці виробник вказує, на яку вагу вони призначені.

Навіщо користуватися дитячими присипками?

Кожна мама знає, що дитяча присипка - це незамінний засіб по догляду за маленькою дитиною. Присипка допомагає захистити ніжну дитячу шкіру від мікробів і бактерій і зберегти її здоровою.

Дитяча присипка сприяє вбирання вологи і цим просушує шкіру. Також вона бореться з розвитком попрілостей і запобігає появі пеленочной пилу. Завдяки дитячої присипці усуваються такі неприємні явища як запалення шкіри, місцеві подразнення, свербіж.

Але варто пам'ятати, що лікарі рекомендують користуватися такою присипкою, тільки після того, як дитині виповниться 1 місяць.

Якщо якийсь засіб раптом викликає у вас сумнів, то найкраще, що ви можете зробити - це замовити аналогічний засіб іншого виробника. Тільки так ви зробите життя вашого малюка комфортною з перших днів життя.