Так як відновлення втрачених зубів за допомогою імплантації є по суті справжньою операцією з наркозом і розрізами, багато пацієнтів дуже довго вирішуються на подібну процедуру. Але, є частина клієнтів, які ніколи не підуть під ніж добровільно. Для таких людей, і для тих, кому з якоїсь причини не можна на операцію (алергія на ліки, вагітність, гемофілія та ін.) Існує кілька альтернативних варіантів.

Якщо справа тільки в страху крові, то доктор може запропонувати ще більш прогресивну методику - лазерну імплантацію за вартістю трохи вище, але і ефективність буде значно вище. Така операція безкровна, так як лазерний промінь володіє як кровоспинними властивостями, так і дезинфікуючими. Точність подібних розрізів гідна подиву, рани гояться набагато швидше і легше. На кістки не залишається металеві частинки, що позитивно для імплантують титанового штифта. Та й завдяки відсутності крові, високої точності надрізів саме втручання скорочується до хвилин 15-20. А це значить менше анестезії, легше наслідки для організму.

Якщо ж стан щелепної кістки не дозволяє використовувати звичайні кореневі моделі, або протез потрібно встановити терміново, можна звернути увагу на експрес-методику. Підходить така імплантація при лікуванні зубів, адже в даному випадку немає такого обмеження, як при класичному методі. Та й вартість цієї операції помітно нижче.

Ця процедура багато в чому відповідає класичній, двоетапної методикою, але вживлюваний штифт має набагато менші розміри і імплантується в кістку без розрізів ясна.


Штифт і абатмент з'єднані в одну нерозбірну конструкцію. Час операції максимум півгодини. Допускається місцева анестезія. Відразу після установки такого міні-штифта ставляться тимчасові коронки і вже максимум через 3 місяці - постійні. Швидкість імплантації титану в кістку обумовлена меншими розмірами аналога. Але на такі міні-конструкції не можна встановити великі протези (мости), та й міцність всього штучного аналога набагато нижче, ніж при класичній методиці. Але для передніх зубів подібний метод цілком підійде.

При установці передніх або корінних за допомогою одноетапною методики, виготовлена коронка встановлюється протягом тижня після імплантації протеза. Достатньо кілька візитів до лікаря протягом тижня новий передній вже на місці. Час, проведений в кріслі у лікаря, мінімально. Поставити такий імплантат можна відразу послу втрати різця або жувального. Але вибрати цей метод зможуть далеко не всі пацієнти. Підійде він лише тим, хто є володарем прекрасної щелепи і ясна (по висоті, товщині), у кого немає запального процесу в ротовій порожнині, всі сусідні зуби - здорові і хороший імунітет. Ця швидка методика має багато переваг, але і багато обмежень. Коштує такий прискорений варіант трохи дешевше, ніж класичний.