Перші ванни людина виготовляв з дерева. У Росії, за Петра I, з'явилися перші чавунні ванни, але встановлювали їх тільки в багатих будинках і коштували вони цілий статок. З плином часу чавунні ванни з'явилися в кожній квартирі і перестали бути дивиною.

Сучасна наука зробила крок далі. Чавун вже застарів, на зміну йому прийшов новий матеріал - акрил. Цей матеріал більш надійний і довговічний.

Безперечні переваги акрилових ванн перед чавунними:

  • У чавунній ванні вода остигає на градус кожні п'ять хвилин. В акрилової на той же градус за 30 хвилин.
  • Акрил дуже добре миється, тому більший гігієнічний. Достатньо лише обполоснути ванну водою.
  • Акрилова ванна набагато легше чавунної (близько 25 кг.), Що істотно полегшує установку.
  • Акрилові ванни виробляють в різних формах і колірних варіантах.
  • При пошкодженні акрилове покриття легко відновлюється, чого не скажеш про чавуні.

Але, відправляючись купувати акрилову ванну, пам'ятайте про те, що на Російському ринку 80% продукції - підроблена.


Це не справжні акрилові ванни, а всього лише пластикова підробка з напиленням акрилу. Тому для початку ознайомтеся з усіма сертифікатами на виріб. Після цього спробуйте подивитися ванну на світло. Справжній акрил просвічувати не повинен, якщо присвячувати - значить, пластикова підробка. Натисніть на стінку ванни посередині. Вона не повинна прогинатися - справжній акрил дуже міцний. Уважно огляньте зріз борту ванни. Там повинно бути лише два шари - акрил і смола. Якщо шарів більше - це підробка.

Доглядати за акриловою ванною легко. Досить просто обполіскувати водою. Якщо необхідно більш ретельне миття, то можна використовувати будь-які не абразивні засоби.