Сьогодні вся наша країна переживає справжній будівельний бум. Наші співгромадяни будують свої котеджі, дачі, заміські будинки .. Ті, кому це не по кишені, намагаються поліпшити свої житлові умови, проводячи ремонт вже наявного житла.

Але що робить навіть давно побудований будинок схожим на новий? Звичайно, це нові вікна. Саме тому попит на них в наш час настільки великий.

Зараз найбільш широко поширені пластикові та дерев'яні вікна, однак, на думку більшості експертів, останні - це вже минуле століття. Дерево легко піддається впливу зовнішнього середовища, незважаючи на те, що сучасне обладнання для виробництва вікон з дерева дозволяє обробляти цей матеріал спеціальними речовинами, оберегающими дерево від гниття, розбухання та інших наслідків впливу несприятливих для вікна умов.

Але як ж позбудеться від цих недоліків? На допомогу приходять нові матеріали: пластик, стійкі до корозії сплави, новітні сорти стекол. Пластик легше піддається обробці, ніж дерево, тому обладнання для виробництва пластикових вікон коштує дешевше ніж обладнання для вікон з дерева і займає менше місця. Цей фактор, на наш погляд, також надалі буде серйозно сприяти поширенню продукції зі штучних матеріалів.

Ще одна незаперечна перевага вікон із ПВХ - відмінна звукоізоляція.


Сучасне обладнання для виробництва склопакетів дозволяє щільно підігнати скло (яке теж, до речі, значно відрізняється від звичайного - його виготовляють пошарово), що не дозволяє стороннім звукам з вулиці потривожити ваш спокій.

Єдиний недолік пластикових вікон - це їх вартість. Вікна ПВХ дорожче дерев'яних - все таки новітні матеріали за ціною перевершують ті, що дарує нам природа.

Тепер спробуємо підвести підсумки, записавши переваги та недоліки кожного виду вікон в таблицю.

Пластикові вікна
Дерев'яні вікна
Переваги
Недоліки
Переваги
Недоліки
- Звукоізоляція - захист від пилу - теплоізоляція - довговічність - зручність експлуатації
- Висока ціна
- Низька ціна - екологічність
- Недостатня звукоізоляція - схильні до впливу зовнішнього середовища

Як ми бачимо, пластикові вікна при невеликій кількості недоліків мають досить відчутними достоїнствами, але в будь-якому випадку кінцевий вибір за вами.