Знаєте як буває - подивишся на якогось кіногероя, або учасника телешоу і мимоволі прикидаєш себе на його місце. Ну або типу того.

Подивилася я недавно по ящику "Модний вирок". Судили там дівчину тридцяти років за скромну практичний одяг і в-общем невиразний вигляд.

Захисники, намагаючись її виправдати, згадали про те, що красу, якої від неї так домагаються зовні, вона творить своїми руками, бо по професії ювелір. І частково тому, всю свою потребу в красі вона виражає в своїх роботах. Посварили її звичайно, переодягли, підстригли, підфарбували . в-общем вийшла ефектна леді в красивій модному одязі.

Це до слова.

А я візьми та й на себе подивися ввечері перед сном. Чим ще жінці вдома у ванній зайнятися після прання дитячих речей, що не самокопанням?

Років кілька тому, коли я тільки дружити починала зі своїм чоловіком, я ще і красивою була і, вибачте за слівце "популярної" в деяких колах. Мене всі любили, мною захоплювалися, мені співпереживали і допомагали . Ось яка я класссная була. І друг і товариш і комсомолка і активістка і просто красуня.

Треба відзначити, що по салонах і бутіках я за красою ніколи не ганялася, а намагалася не зіпсувати те що природа дала, хоча мені завжди здавалося, що вона поскупилася.

Подивилася я на себе ось зараз, через покинутий спорт, вагітність, пологи і півтора року грудного вигодовування. А краси-то і немає.

Ну, може вона десь і залишилася - якщо зачесатися, посміхнутися, підняти груди і втягнути живіт ....

Хоча чоловік мій любить мене і компліменти дозує, і каже що я хороша і навіть "шикарна жінка". Але блін, я-то бачу!

І раптом я почала вишукувати причину. Причину того, що я свою красу якось розгубила, що полюбила джинси і навіть комуфляж, що руки ідеально чисті до сухості, що груди десь не на місці юнацької гордості ношу, а нижче .


А адже потреба в красі вона в жінці природою закладена. Рідко адже знайдеш чоловіка, який буде натхненно шити блакитні занавесочки з рюшиками на вікно і туди ж кімнатні квіти в горщиках . щоб красиво було.

І знайшла.

Ось воно моє красиве. Лежить, сопе носиком, пальчиками ворушить уві сні. Ось на ній, цієї казявка я всю свою потребу красу створювати і красою милуватися і реалізую. Адже на неї і дивитися приємно, і одягати її в рюшики приємно, і красива вона навіть коли шмарката або упісяная. І коли плаче теж гарна. А коли купається - взагалі русалочка. Ну, майже. Пуголовок швидше, але такий гарненький. І хочеться робити її красивою. Футболочку попрати, носочки свіжі надіти, кремом щічки намазати, щоб Мороз не покусав і красу не зіпсував. Годувати смачненько, щоб ці самі щічки пухкими булочками рум'янилися ..

А про себе якось і забуваєш.

Макіяж - боронь Боже - це ж скільки часу треба! дорогоцінного.

Спідничку і колготки, щоб ноги відкрити - так непрактично це, коли з дитиною гуляєш.

Каблучки - читай та ж причина.

Яскраві і світлі речі на дальню полицю, бо дитина на руки часто проситься і взуттям бруднить.

Декольтовані блузи туди ж - тому що не можна давати дитині зайвий привід поглянути на мамині груди, тому що не відкрутишся потім.

Заколки у волоссі - так це ж їй перші іграшки - зніми і віддай.

Ось тому й пріхоодітся вибирати те що практично. Черевики без каблука, джинси, вільні камуфляжні штани, довгі светри, немаркі кольору, неяскраві фарби. І щоб стирати неважко і нечасто. Хоча все одно кожен день доводиться.

Воістину, краса вимагає жертв.