Що може бути важливіше здоров'я? Незаперечний факт, що спорт має величезне значення для міцного здоров'я будь-якої людини. Деякі людівибірают спортивний зал, а інші вирішують привести себе в тонус в домашніх умовах. Тренування вдома влаштовують тих, хто дійсно зайнятий і не може дозволити провести годинку часу у фітнес центрі. Важливо мати мету - прибрати зайві кілограми, поліпшити самопочуття, мати красиві форми тіла, зміцнити дихальну систему і позбутися від різних захворювань.

Тренуємося вдома з орбітреки NordicTrack

Дуже ефективний і простий у використанні снаряд для домашніх тренувань - це орбитрек NordicTrack E7.2, купити який можна наприклад на сайті http://orbitreki .com.ua/nordictrack/e_72. Нехай стабільні заняття на тренажері стануть для Вас однією з звичок. Спочатку потрібно докласти зусилля, щоб потім насолоджуватися результатом. Підвищиться самооцінка, настрій, покращиться опірність організму до бактерій і вірусів.

Фізичне навантаження може поначалувизивать дискомфорт і хворобливі відчуття в м'язах. Ніколи не працюйте, якщо відчуваєте біль у м'язах і суглобах! Необхідно відпочивати, поки Ваше тіло повністю не відновитися. Вправи на цьому орбітрек суміщають функцію лиж, велосипеда і степу. Це дає можливість звести до мінімуму негативне навантаження на суглоби. Меншій напрузі піддається і хребет.

Дана модель придатна для людей будь-якого віку і з різними фізичними даними і спортивною підготовкою.

Особливості конструкції NordicTrack E7.2

Дана модель тренажера працює безшумно.


ПоетомуВисможете займатися в кімнаті, навіть тоді, коли спить дитина, не боячись його розбудити.

Орбитрек має вісім рівнів навантаження. Монохромний LCD дисплей позволяетВампостоянно бачити свої статистичні дані під час треніровкі.Сістема навантаження орбитрека - магнітна.

Витримує користувача вагою до 115 кг, хоч сам орбитрек важить всього лише 31 кг. Розміри його невеликі (110х61х160 см). Це дозволяє швидко і просто встановити його в будь-якому місці.

Заняття на такому чудовому орбітрек замінюють багато видів фізичних навантажень і збагачують організм додатковою енергією і силою.

Тренуючись по 10-15 хвилин кожен день, буквально тижнів через два-три, помітите позитивний результат.Винаучітесь контролювати свої емоції і отримаєте моральне задоволення. Незабаром, Виубедітесь в тому, що уВасотлічний імунітет, а фізичний стан Вашого організму просто нависоте!

Подивитися більш детальну інформацію про тренажері і придбати його можна на сайті orbitreki.com.ua. Там Ви зможете замовити його зі зручним способом оплати і доставкою.

Матеріал підготовлений інтернет-порталом http://orbitreki.com.ua