Існує кілька корисних рецептів, за допомогою яких можна зробити ваші нігті більш сильними, міцними і здоровими, і це все можливо в домашніх умовах. Для того щоб вирішити проблему, потрібно спочатку визначити головний недолік нігтьової пластини.

Як зміцнити нігті

Якщо у вас тонкі і м'які нігті, то необхідно вибирати спеціальні косметичні засоби, які допоможуть зміцнити нігтьову пластину і регенерувати її. Не користуйтеся маслами і кремами для рук, так як це сприяє розм'якшенню нігтів. У домашніх умовах для зміцнення нігтьової пластини можна приготувати ванночку з медом. Для цього вам знадобиться: чайна ложка меду, яйце і дві чайні ложки оливкової олії. Всі інгредієнти розмішати і трохи підігріти на водяній бані (головне, щоб не згорнувся білок), а потім підтримати руки в засобі протягом десяти хвилин.

Якщо у вас шаруються і швидко ламаються нігті, то це може говорити про те, що організму не вистачає кальцію і кремнію, значить потрібно включити в меню продукти з молока і морепродукти. У домашніх умовах для вирішення цієї проблеми можна скористатися соком лимона - для цього потрібно розділити лимон на дві половинки і опустити пальчики в м'якоть на п'ять хвилин.

Як прискорити ріст нігтів

Якщо у вас дуже повільно ростуть нігті, то для того, щоб прискорити їх зростання, потрібно вживати продукти, які містять велику кількість заліза (печінка), білка (м'ясо), йоду (морська капуста) і кальцію (молочні продукти).


Для усунення цього недоліку також має сенс користуватися спеціальними косметичними засобами з комплексами, що містять протеїн, які сприяють активізації зростання нігтьової пластини.

Чудово допоможуть і ванночки з додаванням солі, щоб приготувати сольовий розчин, необхідно додати в склянку з теплою водою столову ложку солі (можна морській).

Як обробляти кутикулу

Щоб запобігти наростання кутикули, потрібно постійно робити для рук ванночки, що складаються з теплої води з додаванням мила. Тримати необхідно не менше п'ятнадцяти хвилин, а після цього не зрізати, а зрушити кутикулу спеціальної апельсинової паличкою до основи нігтя.

Існує спеціальний ряд косметичних засобів для попередження утворення кутикули. Замість готових засобів можна користуватися маслом авокадо або мигдалю.

Усі корисні поради і рецепти, які перераховані вище, допоможуть вам зберегти красу і здоров'я, а вашим нігтям завжди залишатися міцними і красивими.

За матеріалами сайту http://beautystore.com.ua.