Тим, хто вважає, що целюліт - це головна біда літнього сезону, можемо підказати ще одну літню напасть - головні болі.

Так-так, ледь температура переступає від "комфортної" до "спекотною", ризик дістати головний біль зростає в 8 разів. Це відбувається від того, що кровоносні судини, розширюючись від спеки, починають тиснути на нервові закінчення, що і призводить до головних болів. В результаті, у нас створюється відчуття, що в голові працюють маленькі відбійні молоточки, та й залізний обруч до того ж стискає всю голову. При цьому жінки страждають головними болями набагато частіше чоловіків.

Що робити при головному болю? Прийняти знеболююче. Так, зрозуміло, що чим менше ліків ми п'ємо, тим краще, і що іноді головний біль можна перетерпіти або зняти немедикаментозними засобами.


Однак влітку в спеку краще скористатися досягненнями медицини. Ще можна зробити масаж плечей і голови, а також докласти лід до голови і плечей.

А щоб голова не боліла доведеться трохи .. попотіти. Доведено, що ті, хто веде сидячий спосіб життя, має більше шансів на головний біль, ніж ті, хто хоч якось рухається. Фізичні навантаження - це природні болезаспокійливі, які допоможуть запобігти головний біль в літню пору.

Ще один спосіб запобігти річну головний біль - прочистити кондиціонер, так як пил і мікроби, що накопичилися в ньому, сприяють головних болів.

І постарайтеся якомога рідше виходити на вулицю вдень, плануйте день так, щоб всі зустрічі відбувалися вранці або ввечері, а спекотний полудень був проведений під кондиціонером.