Хочете знати, як швидко і без зайвих витрат оновити свій гардероб і змусити старі речі виглядати по-новому?

Стиліст Луїза Роу знає цілих три способи для цього:

1. Витягніть з шафи всі свої старі речі і розкладіть їх на ліжку. Ми носимо всього лише приблизно половину вмісту нашого гардероба, інша частина так і пролёжівает там роками. Займіться, в першу чергу саме цими речами: якесь плаття можна вкоротити (і тоді воно стане ультрамодним), десь можна підрізати рукава і штанини, а десь, навпаки, надвязать. Ті ж речі, які ми носимо часто, але вже втомилися від їх одноманітності, можна освіжити аксесуарами: пояском, шовковою хусткою, браслетами, намистами, жилетик .. Ось і готовий оновлений гардероб!

2. Взуття має для зовнішнього вигляду не менше значення, ніж для комфорту.


Часто взуття задає весь стиль. Порівняйте, як виглядають, наприклад, одні й ті ж джинси з туфлями на високих підборах і з кросівками. Значить, варіюючи різне взуття, можна добиватися різного зовнішнього вигляду.

3. Біжутерія - це те, що освіжить ваш гардероб. Прикрашаючи його різними намистом, сережками, браслетами і кільцями, ви будете кожен раз виглядати свіжо і різно.

Крім того, у Луїзи є універсальна порада для всіх: менше чорного!

- Життя занадто коротке, щоб весь час носити чорне! Якщо ви носите червоне, наприклад, сукня, ваш зовнішній вигляд кричить про те, що ви щасливі. До того ж кольорові речі простіше і цікавіше комбінувати один з одним, створюючи нові свіжі ансамблі.