Як оновити гардероб до осені, не сильно витратившись при цьому?

Ми вже писали про 3 швидких і безкоштовних способу оновити гардероб. Але ж таких способів набагато більше, ніж 3. Так в Америці вийшла книга, назву якої можна приблизно перекласти, як "Маленькі зелені сукні", в ній зібрано безліч порад по переробці одягу.

Перераховувати всі поради цієї книги ми, звичайно, не зможемо, але деякі з них розповімо вам. Правда, щоб їх виконати, доведеться оволодіти деякими навичками шиття.

1. Довгі спідниці завжди можна обрізати і освіжити їх таким чином.

2. Якщо колір вашої блузки безнадійно застарів, але сама блузка вам подобається, купіть фарбу для тканини і перефарбуйте блузку в більш актуальний колір.

3. Широкі джинси можна перетворити на скинни, ушів їх з боків.

До речі, якщо ви збираєтеся шити, автор книги дає ще й таку пораду: вибирайте моделі, шити які будете максимум тиждень.


Якщо їх створення займе більше часу, є сенс придбати в магазині подібну готовий одяг, якщо шиття це не ваше улюблене хобі, звичайно. Найчастіше це відноситься до верхнього одягу: куртки, піджаків і пальто.

І ще порада для кравчинь: не соромтеся розглядати вітрини і просити продавців просити показати вам речі, які ви не збираєтеся купувати (адже ви запросто можете зшити собі такі ж). Ідеї на осінь 2010 вже витають у повітрі, з'являються у вітринах магазинів і на сторінках модних журналів. Все, що від нас вимагається - це вибрати будь-яку з них і братися за роботу.