Зібравшись поміняти або встановити вікна в приміщенні, будь-який обиватель, що не займається будівництвом професійно, опиниться перед непростим вибором, з якого ж матеріалу повинні бути ці "очі квартири"?

В даний час, найчастіше можна зустріти рекламні пропозиції по пластикових вікнах, а такі матеріали як дерево, завжди вважається класикою, і алюміній, як ніби йдуть на другий план. Резонно розібратися, в чому тут справа. Чи то пластик, він же ПВХ, настільки хороший, що працювати з виробами з цього матеріалу значно зручніше і приємніше, чи то виробники і продавці пластикових вікон старанніше займаються поширенням інформації про свій товар.

Звичайно, з давніх часів повелося робити вікна з дерева. І будинки з дерев'яними вікнами, безумовно, відрізняються особливим комфортом і затишком. Такі вироби відмінно гармонує з іншими деталями інтер'єру з аналогічного матеріалу: дверима, підлогою, меблями, іноді з драбинами. Сучасна обробка дозволяє створити дерев'яні вікна дивовижною міцності, які відмінно протистоять впливів зовнішнього середовища, володіють високими ізоляційними показниками і досить таки довговічні. Але, на жаль, по-справжньому якісні дерев'яні конструкції не всі можуть дозволити собі з фінансової точки зору.


А ставити звичайну столярку, як говоритися, "собі дорожче", тому що догляд за нею дуже скоро вб'є всю радість від обновки у вашій оселі.

Ось тут то і приходять на допомогу пластикові вікна! Тому що це чудовий варіант виходу із ситуації, коли хочеться дуже хороше за недорого. Вироби з ПВХ чудово виглядають, при необхідності ви можете вибрати окрас профілю під дерево, тим самим гармонійно завершивши свій інтер'єр. А технічні характеристики пластикових вікон перевершують всі очікування. Висока теплоізоляція і захист від шуму на висоті у таких виробів. Плюс термін експлуатації і потреба в мінімальному догляді однозначно схилять ваш вибір в свою сторону. До того ж пластикові конструкції посилені металом, що додає їм додаткову міцність і несучі здібності.

Алюмінієві вікна - оптимальний варіант для скління балконів, лоджій, веранд. Алюміній - матеріал дуже легкий і міцний, що для таких функцій ідеально підходить. Він має переваги по міцності, порівняно з пластиком і деревом, однак збереження тепла не входить в основні позитивні якості цього матеріалу.