Так. Як же вибрати з цього величезного розмаїття один-єдиний варіант запрошень на весілля?

Запрошення на весілля - це перший штрих, перше послання , перше знайомство гостей з майбутнім торжеством. Дуже хочеться, щоб настрій, стиль і радість майбутнього події - одруження і подальшого свята - було видно з першого моменту. Хочеться, щоб всі гості зрозуміли, як вони дорогі і бажані, і що молоді хочуть розділити з ними настільки світлий день.

Найголовніший критерій вибору запрошень - це, мабуть, їх відповідність тій атмосфері, настрою, стилю, колірній гамі і тематиці, в яких планується провести торжество.

Що ще важливо? Звичайно ж, якість виготовлення запрошень на весілля, в яких, словами поета: "все повинно прекрасно". І відмінна дизайнерська папір, і високоякісна обробка з атласу, мережива, органзи, і такі аксесуари, як бісер, стрази й акуратні сердечка-трояндочки. Все має бути на своєму місці, чітко, надійно і красиво закріплено.

А ще варто звернути увагу на площу, відведену під текст запрошення на весілля. Буде дуже прикро, якщо не поміститься вся необхідна для такого випадку інформація. Писати на шкоду зовнішньому вигляду або читабельності у весільному запрошенні не кращий варіант.

Багато запрошення на весілля у вигляді листівки - одинарної або подвійної цілком відповідають всім критеріям вибору. Вони по-справжньому красиві - широка кольорова палітра, різноманітність прикрас: розпис сріблом, фігурні прорізання, кристали, атласні золоті стрічки, тематичні фігурки, наприклад, сніжинки, морські зірочки. Є з чого вибрати.

Якщо ж хочеться зовсім-зовсім незвичайні запрошення на весілля, то зупинити свій вибір можна на свитках.

Весільні запрошення у вигляді сувою - це дивовижне поєднання краси, ексклюзивності і новизни.


На аркуші паперу, який може бути "під старовину" або звичайна біла, пишеться стилізованим шрифтом запрошення. До речі, текст запрошення може бути також складений з урахуванням обраної тематики і стилю, прикрашений вензелями і красивою печаткою. Сувій згортається, скріплюється сургучем або просто стрічечкою і вкладається в футляр. В якості футляра виступає коробочка, виготовлена з щільного картону, який може бути різної фактури, кольору і малюнка. У вигляді прикраси на футлярі використовуються золотий або срібний шнурок з китицями на кінцях. На футлярі ставиться сургучна друк з відбитком ініціалів молодих.

Варіантів прикрас, як і кольорів та фактур в запрошенні-свиті, безліч, тому підібрати підходящий варіант не складе труднощів.
Вручаючи сувій, можна бути впевненим, що він справить враження. Його вигляд не залишить байдужим нікого. З упевненістю можна сказати, що багато гостей залишать на пам'ять такі запрошення, щоб ще не раз згадати не тільки саме весілля, а й момент вручення запрошення.

Запрошення на весілля - данина поваги. Вид, вручення, текст запрошення у вигляді сувою дадуть відчути гостям, що вони особливі. А, крім того, таке весільне запрошення зорієнтує в тематиці торжества, і гості підготуються належним чином.

Красиві запрошення на весілля стануть увертюрою до незабутньої події, до дивовижного торжеству, до яскравого свята - ваше весілля.