Всі ми хочемо мати модні зачіски. Модна зачіска - це стильно, креативно, говорить про те, що ти стежиш за модою, живеш активної сучасним життям.

Однак є нюанс - модна зачіска тільки тоді виглядає добре, коли саме волосся знаходяться в ідеальному стані. Всі ми не раз зустрічали людей, волосся яких слабкі і безживні, і ніяка модна зачіска у них не лежить або не виглядає. Тому правильний догляд за волоссям, включаючи маски для волосся - дуже важливий фактор для створення гарного образу.

Але сьогодні ми поговоримо про інше. Як бути, якщо з якоїсь причини ваше волосся не виглядають чистими і блискучими, помити і висушити їх просто немає можливості, а буквально через годину, а то й кілька хвилин вам потрібно постати в кращому вигляді. Це можуть бути партнери по бізнесу, несподівані гості, запрошення на обід або на вечерю від коханого чоловіка, відрядження, пікнік, приводів багато. Що робити? Які можуть бути модні зачіски, якщо волосся стирчить на всі боки. Значить, відмовлятися? Фахівці кажуть - є засіб по догляду за волоссям, яке вам допоможе і волосся очистити, і модну зачіску створити. Це - сухий шампунь.

Хоча весь світ цей препарат активно використовує, для Росії це все таки новинка. Навіть у великих містах в магазинах, які торгують косметикою, парфумерією, засобами для догляду, його купити складно. Тим часом засіб це можна назвати навіть старовинним, бо саме так раніше і мили волосся, використовуючи дрібно розмелені зерна. Сьогодні сухий шампунь більш ефективний, оскільки містить в собі компоненти, активно вбирають бруд з волосся, роблячи їх слухняними і блискучим.


Згадайте, що домашні маски для волосся теж містять подібні очищаючі компоненти. Тому ми рекомендуємо вам знайти його і купити, тоді ви будете готові до будь-яких несподіванок.

Ви запитаєте - а як відбувається в цьому випадку сам процес миття голови. Дуже просто. Сучасні засоби зазвичай виглядають як дезодоранти і точно також розпорошуються на волосся. Потім, як при звичайному митті, потрібно промассіровать волосся і залишити їх на кілька хвилин, після чого просто-напросто розчесати волосся, і клейку речовину, як в масках, само віддалиться, при чому разом з брудом, зібраної з волосся. Якщо брати до уваги швидкість і умови, то результат буде цілком прийнятним - волосся заблищать, стануть пишніше, як ніби ви тільки що помили їх спеціальним шампунем.

Про що хочеться попередити, так це про те, що все- таки це засіб, так скажемо, для форс-мажорних обставин, і зловживати ним не варто, так для гарного догляду за волоссям їм потрібна і більш глибоке очищення, і волога, інакше волосся просто будуть пересушені. А для рідкісних і термінових дій - будь ласка, використовуйте.

Отже, тепер ви завжди у всеозброєнні, і несподіваний дзвінок не застане вас зненацька. З розкішними, чистими волоссям, укладеними в модну зачіску, ви завжди будете прекрасні.

Анна Шемаріханская за матеріалами Жіночий журнал Arabio.RU