Весілля - один з найяскравіших днів у житті будь-якої людини. Як же зберегти спогади про цей день? Адже подія повинна залишитися не тільки у Вашій пам'яті .. треба зберегти спогади в такому вигляді, щоб не соромно було показати друзям, рідним, знайомим, і, звичайно, майбутнім дітям. Не секрет, що тут на допомогу прийде фото- та відеозйомка Вашого весілля.

Щоб свято пройшло успішно, і всі, як гості, так і молодята, відчували себе комфортно, необхідно заздалегідь спланувати сценарій весілля. Обміркувати список запрошених гостей, вибрати місце проведення торжества і підібрати меню. Не менш важливу роль, а може і чільну, являє собою організація розважальної частини весільного сценарію. В даний час дуже популярним стало доручати ведення весілля професійної тамаді, в цьому випадку можна бути впевненим, що все пройде як "по маслу". Однак, якщо список гостей не великий, можна обійтися заводилами з власних рядів і доручити проведення весілля свідкам молодих. Такий варіант буде більш економічним для бюджету.

Також дуже важливо продумати наступні моменти: хто, як і скільки буде фотографувати і вести відеозйомку на весіллі. Бюджетним варіантом буде попросити когось із друзів або родичів побути в якості фотографа і оператора. Звичайно, такий варіант прийнятний у тому випадку, якщо є якісна апаратура, в іншому випадку можна залишитися взагалі без фотографій і відео.

Дуже популярно в наш час запрошувати професійних фотографа і оператора для зйомки найважливіших моментів Вашого життя, або хоча б одного з фахівців.


Фото- і відеозйомка весіль - послуга не з дешевих, але гра варта свічок.

По-перше, не потрібно буде навантажувати гостей, адже фото- і відеозйомка - справа клопітка, відповідальним за це розважатися буде ніколи. З професіоналами ж всі гості будуть в рівних умовах, ніхто не залишиться в образі, що не встиг спробувати торта через зйомки даного моменту.
По-друге, з професійним фотографом можна бути впевненим, що вийдуть знімки відмінної якості, з самих кращих ракурсів, з присутністю всіх запрошених - ніхто не залишиться за кадром.
По-третє, скориставшись послугою відеозйомка весіль, молодята отримають не просто запис торжества, а цілий твір мистецтва, адже оператор змонтує справжній фільм, де будуть всі важливі моменти, не пропаде жоден цікавий сюжет.

До вибору тамади, фотографа і оператора треба підійти відповідально. Краще звернутися до досвіду друзів і знайомих, напевно серед них знайдуться ті, хто користувався такими послугами, як проведення, фото- та відеозйомка весіль. Якщо ж таких немає, то можна звернутися до допомоги Інтернету - почитайте відгуки про різних виконавців, виберіть відповідні кандидатури. Не нехтуйте особистими симпатіями, проведіть зустрічі з кількома кандидатами на роль виконавців. Все це допоможе Вам підібрати кваліфікованих тамаду, фотографа і оператора.

Зробіть правильний вибір, і тоді, будьте впевнені, Ваше весілля стане самим яскравим і незабутнім подією для Вас і Ваших гостей.

Фотографія взята на сайті dm-film.ru