Ціна будь-якого банкету безпосередньо залежить від його меню. Давайте ж разом подивимося, яким чином воно формується і з чого складається.

Перш за все, приблизно за десять хвилин до початку заходу, на стіл подаються холодні закуски. Лимончики, маслини, оливки, оселедець під горілочку, рибне, овочеве, сирне і м'ясне асорті. Також зустрічаються соління, різні страви на основі помидорчиков і баклажанів, рулетики. Але, як казав добродушний інопланетний прибулець Альф з однойменного серіалу: "Це не їжа, а те, що їдять з їжею".

Далі при складанні меню йдуть гарячі страви. За великим рахунком вони діляться на м'ясні та рибні, і замовляються приблизно в рівній пропорції. В ідеалі варто заздалегідь опитати гостей і довідатися, хто віддає перевагу рибне, а хто м'ясне. Але насправді рідко хто заморочується з такими тонкощами, а тому гаряче замовляється або в пропорції 50 на 50, або один до трьох.

Зрозуміло, на весільному банкеті ніяк не можна обійтися без салатів - їх повинно бути якомога більше, адже пишність і різноманітність кулінарних шедеврів радує око не тільки гурмана, а й самого простої людини.


Оселедець під шубою, Олів'є і Столичний - це класика жанру, зрідка сюди додається вінегрет. А далі вже починаються вишукування - крабові та кальмаровие салати, Царський салат з червоною ікрою, а також інші радощі життя.
Між холодними стравами з салатами і гарячими стравами, як правило, подають гарячі закуски. Це жульени з курки, риби або грибів. Зазвичай молодята замовляють половину Жульєн з куркою, а половину з грибами.
Наостанок, до гарячих страв вибирають гарнір, а якщо при цьому ще залишаються гроші - то і банкетні страви (позитивно усміхнений молочне порося, індичка або стерлядь).

Детальний розрахунок весільного банкету можна подивитися на сайті www.svadebniybanket.ru, там же є фотографії досить недорогих московських банкетних залів. Звичайно ж, завжди залишаються якісь тонкощі і нюанси - скажімо, робити фуршетний столик або не робити, якщо робити, то що туди ставити - шоколадні фонтани або фруктову вазу? На всі ці питання треба буде знайти розумну відповідь. Що ж стосується алкоголю і напоїв, то в різних закладах різні правила, і їх треба уточнювати завчасно, ще до складання весільного меню.