Вчені зі Швеції знайшли підтвердження тому, що шпинат збільшує м'язову силу. При регулярному вживанні цього продукту зростає тонус м'язів.

До недавнього часу вважалося, що причиною цьому є високий вміст заліза в зелених листах овоча . Однак більш детальне дослідження показало, що такий ефект дають неорганічні нітрати. Вживання тарілки шпинату призводить до зниження потреби організму в кисні і росту м'язів. Це відбувається через активізацію діяльності органел (мітохондрій), які живлять клітини організму енергією. Для підтвердження цієї теорії групі випробуваних давали маленьку дозу нітратів, яка була еквівалентна міститься в тарілці шпинату. Через час у них збільшилася м'язова сила і зменшилася потреба в кисні.

Силу потрібно кудись дівати, а це загрожує травмами. Врятує в такій ситуації кисла вишня. Вона здатна прискорити відновлення після травм і інтенсивних тренувань у спортсменів.


Такі висновки зробили вчені з Великобританії.

За тиждень до і два дні після інтенсивного фізичного навантаження одна група спортсменів отримувала 2 рази на день по 28,3 грама ізоенергетичних фруктового концентрату, а інша - концентрат кислого вишневого соку, який багатий на антиоксиданти. У першій групі відновлення відбувалося значно повільніше, ніж у другій. За добу спортсмени, які вживали фруктовий концентрат, відновлювали лише 85% м'язової маси, а ті, що пили вишневий сік, - 90%.

На думку вчених, за рахунок вмісту потужних антиоксидантних складових, вишневий сік скорочує окислювальні пошкодження м'язів, які неминучі при їх роботі в повну силу. Крім того, вишня може впливати на запальні процеси при артритах і хворобах серця, знижуючи їх.

Так що всім, хто піддається активним фізичним навантаженням, шпинат і кислий сік вишні просто показані!

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини