Цунамі в Японії зруйнував не тільки половину цієї країни, але і суші-бізнес у багатьох інших країнах.

Власники суші-барів по всьому світу переходять з японської продукції на рибу з Таїланду, Малайзії, Кореї та інших країн. При цьому багато хто визнає, що з такої ж риби, але з іншої країни, суші виходять зовсім не такими, як у Японії.

Багато рибальські селища в Японії зруйновані, човни та мережі понесені в море, тому поставки японської риби для суші скоротилися в рази. Але не тільки це стало причиною для зникнення японських суші з ресторанів усього світу. Кухарі суші-барів скаржаться, що налякані вістями про радіацію в Японії відвідувачі все частіше стали питати про суші: "А вони не будуть світитися в темряві?" Через це доводиться відмовлятися не тільки від японської риби, але і від інших компонентів для суші, зроблених в Японії, і переходити на рис, спеції і водорості з сусідніх країн.

У Росії ситуація майже не змінилася, за словами представника сушібара Суші Арт, що продає суші в Воронежі, їх відвідувачі поки не цікавляться радіоактивністю продукції і вже тим більше не відмовляють собі в задоволенні поласувати смачними суші.


І вони, до речі, мають рацію. Експерти вважають, що на даний момент отримати радіоактивну рибу або компоненти для суші з Японії практично неможливо. А американські власники суші-барів навіть вважають, що їм потрібно купувати японську продукцію, щоб підтримати японську економіку.

Ну а поки, на догоду вибагливим відвідувачам, суші-бари переходять з японських компонентів для суші на інші, справжні цінителі цієї їжі нарікають, що справжні японські суші стрімко зникають, і сподіваються, що це - тимчасово.

Фотографія: sushiart-vrn.ru