Весілля - одна з небагатьох найважливіших подій в нашому житті, наповнене традиціями і обрядами, збереженими ще з часів прабабусь. Але і в такій справі не варто нехтувати сучасними технологіями, які значно полегшать організацію весілля.

Що ми маємо на увазі? Ми говоримо про весільні порталах, створених спеціально для того щоб полегшити життя молодятам.
Не секрет, що кращий спосіб організувати будь-який захід - це прислухатися до порад тих, хто вже робив це. Але у кого запитати про, наприклад, тамаду, або про оренду весільних суконь? Можна, звичайно, постояти біля РАГСу і розпитати наречених: "А де Ви таке плаття взяли, а почому?", Або більш реальний, але не такий кумедний варіант - пробігтися по всіх місцевих весільних салонах, що, в принципі, і проробляли ще наші мами і навіть старші сестри. Проте все це забирає час, та й думки можуть бути неоднозначними. До того ж якщо місто у вас великий, як Єкатеринбург, наприклад, то розпитувати всіх молодят і бігати по салонах можна до нескінченності ....

І тут приходять на допомогу весільні портали. Практично в кожному більш-менш великому місті вже є такі. Візьмемо для прикладу найбільший весільний портал Єкатеринбурга, раз вже ми згадали це прекрасне місто.

Тут є все, що тільки потрібно для організації весілля.


Починаючи від калькулятора витрат і закінчуючи форумом наречених і адресами компаній, що займаються всім, що стосується весіль. Калькулятор витрат допоможе не тільки розрахувати точну вартість весілля, але й не дасть забути основні пункти весільного списку: кільця, квіти, прикраси столу .. все, аж до підв'язок нареченої і держмита в РАГСі. Таким чином можна скласти кошторис цього заходу.

Але як дізнатися, у скільки обійдеться оренда ресторану, та й у якому ресторані краще проводити весільний банкет? Не покидаючи весільного порталу, читаєте відгуки про тих чи інших ресторанах, пізнаєте їх адреси та телефони, а також можете поставити на форумі всі ваші запитання.

Все-все-все, аж до покупки самого красивого сукні в Єкатеринбурзі та організації весільного феєрверку, ви проробляє, не встаючи з-за комп'ютера. В результаті, після декількох вечорів, проведених на такому сайті, ви вже їдете дивитися певні сукні і домовлятися з певними ресторанами та організаторами урочистостей, що значно економить час і гроші.

.. Отже, відгриміли весільні салюти на вашу честь , думаєте, пора закривати полюбився портал? Куди ж ви? А куди ви дінете практично нові аксесуари, які можна продати тут же на сайті? А хто буде ділитися досвідом з тими, хто тільки починає організовувати своє весілля?