Якщо ви мрієте про незвичайне автомобілі, то це вже реальність. На вашому авто можна переміщатися під водою, по воді, а при бажанні і злетіти.

Якщо жінці захотілося подорожувати по морю, вона в першу чергу подумає про зручності. А що якщо у вас буде власна яхта, яка до того ж може пересуватися по суші?
Всі ми знаємо про пристрасть американців і австралійців, подорожувати по країні в караванах, які облаштовані кухнею та іншими зручностями. У такому пересувному будинку можна провести всю відпустку. Деякі люблять відпочивати на розкішній яхті, а коли набридає водна гладь, поселяються в готелях. Але що якщо поєднати яхту і автомобіль, зберігаючи всі зручності каравану?
Компанія Terra Wind пропонує караван амфібія. На такому автомобілі ви можете без проблем перетнути водний простір і продовжити подорож по суші.

Усередині такої яхти є зручна кухня, спальня і навіть джакузі. Така подорож точно стане незабутнім, тільки хвиля не повинна бути занадто високою.

Хоч на такому автомобілі вам не зробити кругосвітню подорож, але якщо у вас виникнуть проблеми з паливом, не хвилюйтеся! Просто зверніться до професіоналів, щоб ніщо не затьмарило ваш відпочинок, замовте дизельне паливо з доставкою. Автомобіль, де б він не був: у воді або на суші, далеко від основних доріг Москви і Московської області вимагає якісне паливо.


За вас все зроблять фахівці, до того ж на дуже вигідних умовах.

Якщо вам буде недостатньо просто плисти по хвилях, ласкаво просимо на автомобілі під воду. Своєрідний гібрид, який є човном і автомобілем і навіть підводним човном, виглядає зовсім як у фільмах про Джеймса Бонда.

Ви вже в курсі, як можна вигідно подзаправиться дизельним паливом, значить, просто пускається в дорогу .. під воду .

Невеликий недолік автомобіля Rinspeed - під водою доведеться надіти кисневі маски, а в принципі, дуже практично і зручно. Тільки речі повинні бути водонепроникними і під водою машина не розганяється більше 3 км на годину.
Але зате на суші її швидкість досягає 120 км на годину і виглядає вона дуже респектабельно.

Автомобіль, який ширяє по повітрю , здається ще більшим дивом, але це теж вже реальність. Terrafugia - літаюча машина, якій потрібно невеликий розгін і ви вже далеко від усіх пробок і світлофорів.

20 секунд вам буде потрібно, щоб виправити крила і злетіти, при цьому чудо-автомобілю не потрібно дороге авіаційне паливо. Він виявився дуже економним: близько 14 км на літр на землі і 10 км на літр в повітрі, що актуально для будь-якого сучасного автомобіліста.