Навесні починається сезон роботи в саду і городі. Але, приділяючи багато уваги грядках, не забуваємо ми про те, що, крім них, на дачі є ще й інші місця, також вимагають весняного оновлення?

Більше фарб! Після зими, коли все навколо було чорним і білим, так хочеться яскравих фарб. Для того щоб ваш будиночок став виглядати нарядно, зовсім необов'язково перефарбовувати всі стіни. Можна пофарбувати яскравою фарбою підвіконня і віконні рами, оновити фарбу на дверях, пофарбувати паркан, встановити нові яскраві автоматичні ворота Домодєдово в компанії БГ "ПСК Союз" (або в іншого виробника, найближчого до вас) або оновити фарбу на старих. В результаті цього, на вашому посірілому за зиму будиночку з'являться "яскраві плями", які не залишаться непоміченими.

Освіжите ганок. Перила (якщо вони у вас є) і сходинки теж можна пофарбувати яскравою фарбою, а поруч з ганком посадити якісь красиві невибагливі квіти.

Проведіть "размусоріваніе" своєї ділянки.


При цьому в категорію сміття потрапляють не тільки торішнє листя і гілки, що валяються на землі, але і ваш старий садовий інвентар і багато інших речей, викинути які рука не піднялася, і тому вони закінчують свої дні на вашій дачі.

Якщо в теплу пору року ви живете на дачі постійно, то не зайве буде повісити біля вхідних дверей ліхтар, який висвітлюватиме ганок вночі. Так буде і красивіше, і безпечніше.

Квіти навколо будинку і вздовж паркану додадуть вашому двору нарядності. А садові меблі можна оновити, заново пофарбувавши її або накривши новими чохлами.

Якщо ж вам хочеться оновити свій двір до літа, а нові ідеї ніяк не приходять .. подивіться, що роблять ваші сусіди. Можливо, вони вже реалізували ідеї, які так потрібні вам.