Ми звикли до тієї їжі, яку їмо. Ми вживаємо її, навіть не замислюючись, а адже багато продукти здатні не тільки наситити організм корисними речовинами, втамувати голод і насолодити наші смакові рецептори, а й навіть лікувати!

Останні дослідження, проведені вченими з США, дозволили скласти рейтинг найкорисніших продуктів. До нього увійшли:

1. Ківі - надкорисну фрукт. Завдяки високому вмісту лютеїну, вітаміну Е і антиокислювачів він здатний запобігти утворенню згустків в крові і захищає від розвитку захворювання зору.
2. Ячмінь - борець з шкідливим холестерином. При регулярному вживанні злаку рівень холестерину в крові знижується на 18%.
3. Журавлина - чудо-ягода, яка через флавоноїдів, що входять до її складу, не дає шансу на розвиток інсультів, онкологічних та інфекційних захворювань.
4. Брокколі - овоч, який захищає організм від появи ракових пухлин.
5. Помідори - чудові овочі, багаті на лікопін (антиоксидант) . Вживання помідорів знижує ризик виникнення хвороб серця і судин, попереджає розвиток остеопорозу, раку, тромбів, запалень різного характеру, а також дає сили для боротьби зі стресом і поганим настроєм.
6. Льняні насіння - прекрасне засіб у протистоянні раку (легень, шкіри, кишечника, яєчників і молочних залоз). При їх включенні в раціон курей (дослідження за участю людей не проводилися, але готуються), незалежно від стадії онкологічного захворювання, розвиток раку зупинялося, а пухлини зменшувалися.


Птахи поступово поверталися до нормальної ваги і станом здоров'я.
7. Рис - унікальний злак. Регулярне вживання в їжу білого рису дозволяє запобігти розвитку хронічних хвороб, захворювань з тяжким перебігом, знизити кількість нездужань і зберегти стрункість. Коричневий рис при включенні в раціон допомагає привести в норму тиск, позбавляє від атеросклерозу, захищає від захворювань серця і судин.
8. Яблука (особливо дикі) - фрукти, в яких дуже високо зміст поліфенолу епікатехіну . Він здатний омолоджувати стан шкіри, серцево-судинну систему і підвищувати імунітет. При регулярному вживанні великої кількості яблучного соку наш організм молодіє в середньому на 20% або на 17 років, а також протистоїть хронічним хворобам!
9. Абрикос - завдяки великому вмісту бета-каротину захищає наш зір і рятує нас від раку шкіри.
10. Малина - ягода, відома багато століть своїми корисними властивостями. Завдяки вітаміну С, кількість якого в ній просто зашкалює, малина незамінна при простудних захворюваннях і в їх профілактиці, а з-за високого вмісту елагової кислоти, ягода здатна зупинити розвиток ракових пухлин.

Це далеко неповний список продуктів, адже якщо розібратися, то в кожному з них є маса корисностей. Однак не варто налягати на фрукти, злаки, ягоди та овочі з рейтингу, адже хтось мудрий сказав фразу: "Їж їжу, як ліки, щоб не є ліки, як їжу"!

Серебрякова Анна спеціально для журналу Жіночі новини