Спальня - це чи не єдине місце в будинку, де ми можемо відпочити і розслабитися. Тому, звичайно, хочеться зробити цю кімнату максимально затишною і комфортною. У дизайнерів інтер'єрів є свої маленькі хитрощі:

Для початку визначитеся, як вам зручніше встановити ліжко. Якщо ви - жайворонок і любите вставати зі світанком, то ставте ліжко так, щоб, прокинувшись, ви бачили у вікно встає сонечко. Совам - тим, хто любить пізно лягати і пізно вставати, дизайнери пропонують ставити ліжко таким чином, щоб вікна не було видно.

Наступним кроком на шляху до затишку стане вибір постільної білизни і покривала. При цьому на останні ляже більше "відповідальності", так як вони закриють собою постільну білизну. Бажано, щоб покривало контрастувало з кольором стін. Тобто якщо у вашій спальні стіни світлі - вибирайте темні покривала, і навпаки. Але враховуйте, що для стін спальні краще уникати яскравих кольорів, віддаючи перевагу пастельним.

Ви можете придбати стильні покривала в інтернет-магазині "Текстиль для Дому", це буде набагато зручніше, ніж іти в магазин і там пригадувати якого ж кольору ваші стіни в спальні ..


Там же, до речі, можна відразу придбати подушки, наматрацники та штори.

Тепер займемося освітленням. Для того щоб спальня стала по-справжньому затишною, дизайнери рекомендують встановити в ній кілька джерел світла: від маленьких каганців до настільних лап і бра. Це робиться для того, щоб освітлення в кімнаті могло варіюватися від яскравого до приглушеного.

Ще один маленький секрет затишку, який, на думку дизайнерів, завжди спрацьовує: зробіть собі невеликий затишний куточок із зручним кріслом, журнальним столиком або тумбочкою і настільною лампою. Тут ви зможете почитати книгу, попити гарячого чаю або зайнятися рукоділлям. Багато дизайнерів впевнені, що в затишній спальні обов'язково повинен бути такий куточок.

Доповнюємо спальню аромалампою і програвачем з улюбленою музикою і "острівець спокою" у вашому будинку готовий.