Дженіфер Еністон встановила у себе вдома 2 апарати для штучної засмаги, не відстає і Періс Хілтон, вона придбала апарат для нанесення моментального бронзового загару.
До чого доходять зірки в гонитві за рівним і красивим кольором шкіри?

Літо вже позаду, скоро буде все складніше отримати натуральний сонячний загар, але ніхто не хоче виглядати блідою і безбарвною, особливо це стосується голлівудських дів.

Не секрет, що засмагле тіло виглядає більш струнким, виділяє очі , легше комбінується з одягом. Але так, само очевидно, що саме штучний загар створює відчуття, що його занадто багато і не завжди виглядає естетично.

Ось деякі зірки, які явно зловживають штучною засмагою:

Дженіфер Еністон дуже серйозно ставиться до кольору шкіри.

І щоб зберігати його, придбала 2 апарати для штучної засмаги для свого будинку за ціною 34 000 доларів . Їй довелося це зробити, коли перед днем зйомок, у неї зламався попередній апарат.
Тепер Еністон буде спокійна, у неї завжди є один про запас.

А Періс Хілтон воліє розбризкує моментальний загар.

Вона придбала апарат "СПА Лайт", а її помічниця навчилася поводитися з ним.


Тепер Періс може каждодневно отримувати порцію бронзи прямо на дому.
Ліндсі Лохан (Lindsay Lohan) настільки любить засмаглу шкіру, що випустила власний спрей для засмаги. Вона не проти сонця, але це шкодить її і без того веснянкуватою шкірі.

"Я перепробувала всі і не знайшла нічого, щоб мені підійшло ", сказала вона, коли почала випускати свою лінію для засмаги.

Камерон Діаз любить загар ще більше. Під час зйомок, вона і Том Круз постійно користувалися апаратами штучної засмаги, з органічним наповнювачем.

Діаз росла в Майамі, захоплюється серфінгом , тому проводить багато часу на сонці, на жаль, це робить її на багато років старше.

Може не варто так сильно захоплюватися штучним сонцем, шкіра адже не всі стерпить.

Тим же , кому не вистачає сонячного світла, пропонуємо урізноманітнити свій будинок яскравим освітленням. Встановивши будинку підвісні світильники, ви зробите своє життя яскравішим, а шкіра при цьому не постраждає. Ну а засмагати все ж краще природним способом - на сонці, при цьому не занадто захоплюючись.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини