Браслети дружби - милі різнокольорові смужки, сплетені з ниток. Хто з нас не обмінювався ними в піонерських таборах? Ми виросли, але ідея браслетів дружби залишилася.

Правда, мало хто тепер погодиться носити наївні браслетики з ниточок, яким би гарним не був візерунок на них. Та й обмінюватися такими "ганчірочками" вже несолідно .. Доведеться придумувати що-небудь погламурнее ...

Для таких випадків (коли хочеться згадати дитинство і розповісти про свою дружбу за допомогою браслетика, але дарувати просту ганчірочку вже ніяково) дизайнери Frieda @ Nellie сплели браслети, прикрашені коштовними каменями і ланцюжками із золота і срібла.
Браслети застібаються на надійну металеву застібку, так що більше не доведеться зав'язувати їх на численні вузлики і ховати кінці ниток. Візерунки та техніка плетіння - все строго у відповідності з традиціями північно- і південно-американських індіанців.


Дизайнери постійно подорожують у пошуках нових ідей, а також для оволодівання секретами майстерності.

Ці браслети будуть відмінно виглядати в комплекті з іншими стильними прикрасами: сережками і кулонами. При цьому симпатичні прикраси та аксесуари можна купити, не виходячи з дому - в інтернет магазині кулони і намиста з срібла продаються поряд з браслетами і кільцями різних відомих ювелірних брендів. Тут ви, може, й не знайдете ті самі браслети дружби, але чим їх замінити - точно придумаєте.

Ну а ювелірні браслети дружби стали настільки популярними, що вирішено запустити їх продаж в ювелірних магазинах Нью-Йорка. Браслети дружби там можна буде купити за ціною від 130 доларів до 250 $ за штуку, залежно від складності виконання і наявності коштовностей на них.