Кожній дівчині хочеться знати, що думають про неї оточуючі, та й корону принцеси непогано б приміряти. А може, збільшити груди без хірургічного втручання?

Все це можна зробити, не звертаючись до фахівців, досить ознайомитися з тим, що пропонують сучасні технології.

Почнемо з королівської корони. Вірніше, з тіари, подібної до тієї, яку носила на королівському весіллі Кейт Міддлтон (Kate Middleton). Хіба тобі не хочеться подивитися, чи піде вона тобі? Ювеліри з лондонської компанії Garrard, разом зі студентами Королівського Коледжу Мистецтв, здійснили цю мрію мільйонів дівчат, створивши "чарівне дзеркало". До відображенню кожної подивившись у це дзеркало додається дорогоцінна тіара.

Дзеркало буде виставлено на загальний огляд всього на тиждень і приурочено до ювілею компанії , ось уже 275 років виготовляє шедеври ювелірного мистецтва для королівського сімейства. Ті, кому сподобається корона на голові, можуть придбати подібну в магазині Garrard, щоправда, коштувати вона буде цілий статок.

А може бути тобі хочеться "приміряти" груди на пару розмірів побільше? Пластичний хірург з Нового Орлеана і програмісти студії Touch Studios створили додаток для iPhone під назвою iAugment, яке збільшить груди твоєї фотографії.


Для цього потрібно завантажити фотографію в купальнику або кофтинці з відвертим вирізом і запустити програму. Спеціальна шкала допоможе визначитися з розміром грудей.

Ну а остаточно визначитися із зовнішністю і стилем допоможуть відвідувачі сайту "Оціни красу по фотографії" . Тут точно такі ж хлопці і дівчата, як ти, тобі скажуть свою думку про твою зовнішності, порадять, що вибрати з одягу, і який макіяж підібрати. Крім того, там тобі підкажуть, як зробити фотографії на Конкурс найкрасивіших, і допоможуть вибрати найефектніші знімки. Все це абсолютно безкоштовно і в обмін на твою думку про фотографії інших учасників.

Головне - не забудь взяти корону і збільшити груди за допомогою вищеописаних технологій;)