Як зробити весільне відео запам'ятовується - точно знають молодята Емре і Хойя.

Зовсім недавно - 26 березня, ця пара доклала максимум зусиль, для того щоб їх весілля вмістилася в енергійному музичному 5-хвилинному ролику. У ньому взяли участь всі гості, включаючи бабусь і дідусів, а головні ролі виконали наречений і наречена. Вдала кольорова гамма, красива природа і життєрадісні особи змогли передати атмосферу щасливого весілля.

Емре і Хойя використовували свою улюблену пісню групи Black Eyed Peas "The Time" і, звичайно, з професійною допомогою змогли створити вражаюче відео. Вони подякували за допомогу своїх друзів та гостей свята, виставляючи ролик на Youtube.

Не тільки королівське весілля можна дивитися, не відриваючись, адже якщо продумати колірне рішення і подбати про те, щоб гостям було весело, то можна створити прикольне відео, яке будуть з розчуленням переглядати знову і знову навіть ваші внуки.

Якщо ви зважилися на такий подвиг, то повинні розуміти, що під час весілля вам доведеться працювати, хоча це буде приємно, але все-таки слідувати плану зйомок не кожному під силу.


Гарні вбрання і квіти ще не факт, того що весільне відео буде наповнене щастям, ваші гості теж частина цієї дії і бажано, щоб вони не боялися камери.

Ролик Емре і Хойі, знятий на ранчо біля океану, запам'ятовується не тільки красивими картинками, але й запальними танцями подружок нареченої і посмішками гостей, доброї атмосферою, яка ллється на вас з екрана. А також неможливо не помітити люблячі і щасливі погляди самих нареченого і нареченої, таке зіграти не можна.

Якщо ви готові до того, що ваше весілля перетвориться на невелике шоу, то шанси отримати запам'ятовується ролик одразу збільшаться.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини