Якщо вам не сподобався чай, який ви заварили собі, не поспішайте виливати його в раковину - його можна застосувати і за іншим призначенням. Як мінімум п'ять разів!

1. Невподобаний заваркою можна з легкістю відмити брудні розводи зі стекол і дзеркал. Досить просто набризгать чай на забруднену поверхню і витерти насухо ганчіркою. Для цього можна пристосувати Пирскавка від звичайної рідини для миття скла, якщо ви її, звичайно, не викинули після того, як ця рідина закінчилася.

2. Якщо вам потрібно накрохмалити темне білизна, розведіть крохмаль неміцний заваркою замість води. Потім, як завжди, набризгайте крохмаль на одяг і пропрасуйте праскою. Від такої суміші на одязі не залишиться світлих розлучень, як це могло б бути від води.

3. Пакетики чаю, який приємно пахне, але який неможливо пити, можна використовувати замість саше - класти під подушку або перекладати ними білизну в шафі.


Таким чином, приємний запах трав буде забезпечений. А якщо покласти ароматний пакетик в красивий полотняний мішечок, то вийде симпатичний сувенір - саше.

4. З несмачного чаю вийде прекрасна ванночка для ніг. Вилийте міцну заварку в таз, опустіть туди ноги і посидьте хвилин 20.

5. Чорний чай допомагає швидше загоювати синці. Для цього прикладайте пакетики з чаєм до синців два рази в день хвилин на двадцять.

Схоже, що любителем чаю бути вигідніше, ніж кофеманом. Який зиск від кави, крім вживання за призначенням? Якщо у вас вдома або в офісі стоїть кави машина, то під час приготування кави приміщення наповнюється дивним кавовим ароматом - це раз. Мелену каву, змішаний з вершками або сметаною, замінює скраб для тіла - це два .. Здається, все .. а може бути, у вас, дорогі читачі, є свої секрети того, що ще можна зробити з кавою або чаєм?