Наручний годинник - це один з найпоширеніших універсальних подарунків. Однак і такий перевірений подарунок застаріває, якщо ви перестанете стежити не тільки за модою, але і за технологіями. Ви бачили останні новинки в світі чоловічих годинників?

Майже всі відомі виробники годинників показали свої новинки цього сезону на виставці в Швейцарії:

Citizen демонструє годинник, чий циферблат більше схожий на датчики космічного корабля . І це не просто так: час, який показують вони, звіряється з сигналами супутників, а тому ці години ніколи не помиляться.

Casio похвалилися новими суперміцні годинами, чия батарейка потребують заміни тільки через 10 років. Представники компанії зачитали лист, надісланий в їхній офіс льотчиком, який потрапив в авіакатастрофу: за його словами, годинник Casio на його зап'ясті залишилися цілими і неушкодженими, в той час як він сам отримав множинні переломи і травми.

Seiko показали годинник, чий циферблат не поступається за чіткості екрану телевізора.


Дивлячись на них, важко повірити в те, що вони призначені лише для того, аби показувати час.

Якщо ви не бажаєте чекати , поки ці години переберуться з виставкових павільйонів на прилавки магазинів, можна придбати копії годин омега або інші, менш "космічний" годинник. Їх вартість буде трохи нижче ціни оригіналу, а зовнішній вигляд і якість не відрізняється.

Такі годинники стануть відмінним подарунком для всіх поціновувачів точного часу і любителів сучасних технологій.