З настанням літа у модниць виникають приємні клопоти і питання, починаючи з того, як носити сукні з відкритою спиною і закінчуючи тим, яку косметику вибрати для пляжу. Деякі проблеми вирішуються досить легко.

Купальники псують форму грудей

Модне не завжди означає ідеальне. Не всі купальники 2011 зможуть ідеально підходити вашій фігурі, але дещо можна виправити: невелику груди можна візуально збільшити за допомогою спеціальних вставок "пуш-ап" у верхню частину бікіні, а пристосування під назвою Liftits додасть обвислій грудей більш округлі форми.

Контури білизни видно через облягаючий одяг

Щоб уникнути цього, було придумано тонке безшовне білизна, яке абсолютно непомітно.

Ноги не встигають засмагнути, і немає часу наносити автозагар

У сучасних міських мешканок так мало часу на загар, що ледь викроюється вільна хвилинка на відвідування пляжу, солярію або на "фарбування" автозагаром. А іноді так хочеться похвалитися засмаглими ніжками на якому-небудь заході .. бронзатор допоможе впоратися з проблемою білих ніг, потрібно просто нанести його на шкіру, і вона відразу придбає засмаглий вигляд.


Багато моделей використовують цей прийом перед показами.

Як носити сукні з відкритою спиною без бюстгальтера?

А чому обов'язково без нього? Сучасна промисловість навчилася випускати бюстгальтери без спини. Вони виглядають, як передня частина звичайного бюстгальтера без бретелей, намертво прилипаючи до грудей і виконуючи ті ж функції, що і традиційний ліфчик.

Ще один варіант для відкритих суконь і топів - "пелюстки", вони прикриють те, що потрібно прикрити, і залишаться непомітними в обтягує і відкритому одязі.

Якщо плаття просвічує

Сукня, яке просвічує, не завжди буде доречно, яким би довгим воно не було. Ще гірше, на думку стилістів, виглядає довге просвічуване сукні, під якому ховається всього лише коротенька нижня спідниця. Під довге плаття підбирайте довгу нижню спідницю або комбінацію. Так буде доречніше.

Як виглядати добре на пляжі і в басейні

Тут допоможе водонепроникна косметика, водовідштовхувальна туш для вій і спеціальний тональний крем.

Нехай ці проблеми будуть найбільшими цього літа і не зіпсують ваш літній відпочинок.