Схоже, що кожна друга мешканка зоряного Олімпу впевнена, що саме вона знає толк в парфумерії. Які новинки нас чекають вже до літа?

Днями Дженніфер Еністон представила свій новий парфум, назвавши його простенько і скромно: Jennifer Aniston (Jennifer Aniston).

Кім Кардашян (Kim Kardashian) випустила вже другий флакончик духів, висловивши їх назвою свою головну любов - Золото. Аромат під назвою Голд повинен, на думку Кім, символізувати вічні цінності "в особі" цього дорогоцінного металу.

Кеті Перрі (Katy Perry) порадувала не тільки парфумами, який назвала Purr (Муррр, тобто), а й флакончиком у формі кішечки.

Її подруга Ріанна (Rianna) теж обзавелася власним ароматом під назвою Reb "l Fleur, який рекламує настільки активно, що її рекламні ролики вже заборонили в деяких ісламських державах.

Ще одна літня новинка - від парфумера з досвідом - від Наомі Кемпбелл.


Її нова туалетна вода Wild Pearl продовжує лінію "пазуристих" флакончиків.

Брітні Спірс (Britney Spears) порадувала шанувальників новою версією свого аромату Radiance, назвавши новий парфум Cosmic Radiance.

У нашій країні все ароматні новинки з'являються досить швидко, інтернет-магазин парфумерії Духі.рф вже зараз готовий надати багато з вищеназваних ароматів. Так що не чекайте, коли зоряні красуні приїдуть до нас особисто знайомити зі своїми новинками. Вже зараз можна прикупити до літа модний аромат від улюбленої співачки.

На тлі всього цього парфумерного буму приємно чути слова Емми Уотсон, яка не має наміру в найближчому майбутньому стає парфумером, хоч вже і брала участь в рекламі парфумів:

- Не розумію, чому ви хочете пахнути, як хтось ще? Чому не хочете пахнути собою?