Ще не так давно маленька собачка в руках була для багатьох зірок обов'язковим модним аксесуаром - чимось на зразок пари дизайнерських сонцезахисних окулярів. Але, як відомо, все модне коли-небудь .. виходить з моди.

За останній час кількість дрібних собачок істотно скоротилася. Згідно з даними товариств із захисту тварин, в 2010 році кількість "кишенькових" собачок зменшилася на 44 відсотки порівняно з 2009 роком, а число представників дрібних порід, викинутих на вулицю, навпаки, збільшилася майже вдвічі.

Моду на "кишенькових" собачок активно підтримувала Періс Хілтон (Paris Hilton), яка у свій час не з'являлася перед камерами без свого чихуахуа Тинкербелл.

Були й інші любительки чотириногих аксесуарів, Брітні Спірс (Britney Spears), наприклад.

Одна британська журналістка досі із задоволенням згадує про зустріч з колишньою "перчинкою" Джеррі Холлівелл в дорогому ресторані, де та замовила шматок м'яса і почала акуратно різати його на шматочки і згодовувати ці шматочки своєї бежевій сумочці, в якій, як виявилося, сидів песик в нашийнику, прикрашеному дорогоцінним камінням.

Але пройшло зовсім небагато часу, і шанувальниці стилю Періс Хілтон з подивом виявили, що, на відміну від дорогих сумочок і ювелірних виробів, ці "прикраси" вимагають догляду, до того ж у кожного є характер, іноді препоганий.


Комусь була не по кишені стрижка йорков на дому, когось вкусила власна красуня-болонка, а комусь улюблений той-пудель зіпсував туфлі вартістю в пів-царства. Ну а основним "одкровенням" для власників мініатюрних собачок фахівці називають таку саму їхню потребу до руху, як і у великих порід - багато, заводячи крихітного песика, думають, що з ним доведеться гуляти і займатися менше, а це, як правило, не так.

Нині знаменитості воліють собачок побільше і відразу наймають їм тренерів. У деяких собаки стали навіть чимось на зразок охоронця. Наприклад, актриса Єва Мендес після появи занадто нав'язливого шанувальника обзавелася ось таким охоронцем:

А жертвами нової моди стали .. дворняги з притулків, з якими зірки охоче позують перед камерами, демонструючи свою доброту. І чим "дворнягістее" буде дворняга, тим краще. Так що собачка, взята з притулку зірками "Сутінків" Робертом Паттінсоном (Robert Pattinson) і Крістен Стюарт (Kristen Stewart) - це і є пік цьогорічної моди:

А імениті дизайнери сумно зітхають, дивлячись на гору непроданих сумочок для перенесення" малюточек ", костюмчиків і аксесуарів для барбі-собачок.