Якщо розібратися глибше, то виробники назвали інфрачервону сауну саме сауною, щоб створити асоціацію у свідомості клієнта зі звичайною паровою сауною. Але, насправді, це не одне і те ж. У них, насправді, навіть більше відмінностей, ніж подібності, і переслідують різні цілі.

Подібність між ними полягає в інтенсивному потении при проведенні сеансу, що, в свою чергу, виводить з організму токсини і шлаки. Для початку потовиділення необхідно тіло прогріти. В теплової сауні джерелом тепла виступає дуже гаряче повітря, температура якого може доходити до вісімдесяти градусів. У інфрачервоній ж сауні джерелом тепла виступає інфрачервоне випромінювання. Ці промені повітря не нагрівають, а безпосередньо впливають на людську шкіру. Отже, температура в інфрачервоній сауні не така висока, як у паровій. Вона доходить всього до п'ятдесяти градусів. При різниці температур, також спостерігається і різний вироблений ефект.

Інфрачервона сауна більш глибоко прогріває тіло за більш короткий час. До того ж, вона більш проста і зручна у використанні.

Яку інфрачервону сауну купити?

Вам потрібна інфрачервона сауна? Купити її можна запросто, але, перед її придбанням необхідно спочатку визначитися для себе, що саме ви хочете отримати від її придбання? А саме, ви повинні знати наступне:

1). Місце установки інфрачервоної сауни.
Це питання має першорядне значення, оскільки, від цього залежить, якого розміру буде ваша майбутня інфрачервона сауна. Купити сауну не подумавши заздалегідь над цим важливим питанням - значить створити її проблеми з планування її розташування.
Інфрачервоні сауни бувають як одномісні, так і дво- та тримісні. Звичайно ж, і тримісна кабіна може поміститися у вашому приміщенні, але, в підсумку, займе собою більшу половину простору, що вже не доставить особливого задоволення.
А зовнішня обробка інфрачервоної кабіни повинна гармоніювати із загальним дизайном приміщення майбутньої установки.

2).


Конструкція кабіни і якість матеріалу.

В основному виробляють дерев'яні інфрачервоні сауни. В якості внутрішньої обшивки використовується або кедр, або інші цінні породи дерева, які мають корисними оздоровлюючими властивостями. Дерево в обов'язковому порядку має бути покрито лаком. При покупці перевірте міцність кріплень і щільність прилягання один до одного щитів. Інакше, в ній будуть протяги.
Конструкція повинна бути продумана таким чином, щоб балу врахована можливість її демонтажу на випадок переїзду. Пол і сидіння повинні бути покриті лаком на водній основі, щоб можна було спокійно видаляти з них сліди поту.

3). Інфрачервоні нагрівачі.
Приділіть велике значення встановленим інфрачервоним нагрівачів в сауні. Адже від їх розташування і потужності буде залежати комфорт і, в тому числі, безпека.

4). Додаткові функції.
Краще не потрібно польщаться на встановлені магнітоли чи інші джерела звуку в сауні, т. К. Це може спричинити за собою економічну несправність.

Інфрачервона сауна - купити її просто, а як встановити?

Отже, ми розібралися, що ж це таке інфрачервона сауна. Купити і не помилитися у правильності вибору - теж розглянули це питання. Але куди ж все-таки її встановити?
Можна встановити її в підсобному приміщенні або в коморі. У такого варіанту є кілька переваг: так ви не будете витрачати простір кімнати, так, і до того ж, сауна у вас вийде як окреме приміщення, що, природно, буде набагато зручніше. Але тут, все ж, є і свій недолік: установку доведеться замовляти окремо.
Якщо у вас простора ванна кімната, то сауну можна встановити і там. Але мало хто може похвалитися такою просторою ванною кімнатою.

Багато встановлюють інфрачервону сауну прямо у себе в спальні, адже можна відразу встати з ліжка і прийняти оздоровлюючі процедури. Але в цьому випадку треба завжди пам'ятати і не забувати про те, що перед прийняттям процедур просто необхідно випити склянку води, щоб уникнути зневоднення організму.