Пара голландських художників показала, як кожна жінка накладає макіяж 365 раз в році. Бельгійська модель за 9 годин випробувала на собі річний шар косметики, включаючи тональний крем, помаду і пудру.

Звичайний ранковий ритуал будь-якої жінки, який починається з умивання і накладання зволожуючого крему на цьому не закінчується. Ми намагаємося приховати різні пігментні плями, прищі і нерівності шкіри, застосовуючи велику кількість маскує косметики. Але й це не все: не кожна жінка вийде на вулицю без помади і нафарбованих вій, без пудри і тіней на очах.

Вся природна краса нескінченно замасковуються 365 днів у році.


Цьому і вирішили приділити увагу художники з Голландії Сандер і Лернет за допомогою візажиста і моделі, якій протягом 9 годин довелося перебувати практично нерухомою.

Для такого незвичайного експерименту було витрачено сім пляшок тонального крему, дві губної помади, плюс три упаковки тіней. А бельгійська модель Ханнелоре Натс витримала на собі 365 шарів косметики, хоча художники розповіли, що робота була дуже приємна і спокійна.

Для тих, хто турбується про нещасну моделі, то під час 9-ти годинної роботи вона отримувала воду і рідкий йогурт через трубочку.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини