<


p> Не секрет, що норкова шуба зігріє в холоди, до того ж вона виділить вас серед інших жінок елегантністю і розкішшю. Такі знаменитості як Шерон Стоун, Ліндсі Лохан (Lindsay Lohan), Кейт Мосс (Kate Moss), Дженніфер Лопес (Jennifer Lopez) і Ріанна (Rianna) воліють цю зимовий одяг класу люкс.

Бажання володіти красивою норковій шубкою цілком виправдано, а якщо підійти до цієї купівлі з розумом, то можна заощадити пристойну суму, якої вистачить на інші модні штучки. Тому, якщо ви вирішили купити шубу, то краще це зробити в період великих знижок, тобто влітку.

Норкові шуби та інші модні хутряні вироби ви можете придбати в салоні Маріфурс, саме зараз вас очікують приємні знижки та великий вибір незвичайних і оригінальних моделей. Погортайте каталог, і ви обов'язково представите свій новий образ, який не поступиться за красою будь-якої знаменитості.

А щоб ви не сумнівалися в покупці, яку здійснюють до настання холодів, то ось кілька простих порад, які допоможуть зберегти норкову шубку в літній час:

- Виділіть для хутряних виробів зручний шафа, яка буде добре провітрюватися і одязі в ньому не буде тісно, для того щоб дорогоцінний хутро не м'яв, виберіть широку вішалку.

- На вашу шубку не повинен потрапляти сонячне або електричне світло, адже найчастіше сучасні шафи оснащені освітленням, щоб хутро не потьмянів або не вигоріла, шукайте саме темне і прохолодне місце в квартирі для його зберігання.

- Чи не вкутуйте шубу в поліетиленовий пакет, хутро повинен дихати, тому застосовуйте для зберігання норкової шуби тільки бавовняний або шовковий пакет, він теж не повинен бути тісним.

Не сумнівайтеся, взимку ви будете найелегантнішою і модною в своїй обновці, до того ж, зможете заощадити на цій покупці.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі новини