Ви помічали, що в залежності від того, які кольори вас оточують, змінюється настрій, але вважали це випадковістю? Проте вже давно доведено, що кольори можуть змінювати не тільки душевне, але навіть і фізичний стан людини.

Недарма ж зараз надзвичайну популярність набуває кольоротерапія (або, по-науковому, хромотерапія) - лікування хвороб різними кольорами. У цій статті ми розповімо вам про всі властивості синього кольору.

Люди вірять в дивовижні властивості квітів з давніх часів. Особливо це відноситься до азіатів: індійцям, китайцям і японцям. Методи лікування кольором описуються в багатьох стародавніх трактатах, в тому числі і в індійській аюрведою, вони передаються з покоління в покоління у вигляді звичаїв і традицій. І скрізь синього кольору приписується заспокійливий ефект - він робить людину менш непокірним, утихомирює зайві емоції і почуття, остуджує пристрасть. За допомогою блакитних відтінків раніше лікували душевнохворих - на них надягали блакитні одягу, поміщали в синю кімнату, і годували синьою їжею - сливами, наприклад, або деякими ягодами. Індійські лікарі стверджували, що в більшості випадку хворі заспокоювалися, а багато з них навіть повністю видужували.

Так що якщо ви відчуваєте, що занадто напружені, що нерви розхитані, вам хочеться кричати і плакати - слід приділити увагу відтінкам синього і блакитного кольорів.


Нехай вони очолюють в вашій спальні - блакитне постільна білизна, халатик, фіранки .. Додайте трохи блакиті і в повсякденний одяг, в макіяж. Припасіть синіх шарфів і хустинок для бесід з розлюченим начальником або нервовими, нетерплячими чиновниками.

Синій колір - це колір горловий чакри. Відповідно, він буде допомагати при хворобах цій області організму - застудах, бронхітах, проблеми зі щитовидною залозою.

А деякі жінки навіть худнуть за допомогою синього кольору - варто застелити стіл такий скатертиною і сервірувати його синьої посудом, і ви напевно з'їсте набагато менше - апетит, знаєте, пропаде ...

Незважаючи на безліч корисних властивостей, синій колір підходить не всім. Наприклад, дітям, а також людям боязким і сором'язливим велика кількість синього може знижувати настрій, придушувати, а в особливо важких випадках може викликати серйозні психологічні проблеми. Також не варто оформлювати блакиттю ложі любові - він зовсім не сприяє порушенню і бурхливої пристрасті.

Хочете знати більше про кольоротерапія, фен-шуй, психологічні прийоми і ворожіння? Про це та багато іншого ви прочитати на ресурсі otebe.info. Тут кожна дівчина знайде корисну пораду на всі випадки життя, а також зануриться в таємничий світ ворожінь, прикмет і гороскопів.

Лілія Шайбакова спеціально для журналу Жіночі новини