? Поки всі мами і тата збирають дітей до школи, а батьківські комітети і шкільне керівництво вирішують, що сучасна дитина повинен одягати на заняття, ми пофантазуємо на тему дитячого одягу.

Клітчасті спіднички в складку, піджачки з татового плеча, все дуже строго і, напевно, схоже на Гарвард, але навряд чи підійде будь-якій дитині і буде зручним у мінливому кожну хвилину кліматі.

Бюджет батьків тріщить по швах, а ми порівняємо, як одягаються діточки зірок, які дійсно мають смак і засоби для того, щоб балувати своїх нащадків.

Наприклад, якщо білі банти остаточно вийшли б з дитячої моди, а 1 вересня дівчинки одягалися б як маленькі леді, то поява їх в модних сукнях з квітковим принтом замінило б традиційний букет з астрочек.

Така мама як Брук Шилдс, поки ще не відправляє своїх рудоволосих принцес у 1 клас, але вже викладає їм уроки гарного смаку в межах розумної вартості.

Рудоволоса милашка роїння Френсіс, одягнена в сукню LILLY PULITZER, яке можна придбати за 88 доларів, її молодша сестричка, напевно, рада отримати політиці тієї ж фірми, але в старомодному стилі за 118 доларів.

Джейдан Сміт, син Вілла Сміта сам уже давно став знаменитістю, знімається в кіно, тому одягається як зірка, яка звикла до червоних доріжках.

У нього є особливий стиль, на фото можна побачити сорочку фірми Wonderboy поверх футболки, в якій можна спокійно відправитися в школу і відчувати себе зіркою.


Вартість сорочки 31 долар, прямо сказати, економні батьки у хлопчика.

А що якщо вчителька залишиться незадоволена зовнішнім виглядом вашої дочки? Можете вільно сказати, що така футболка фірми Tease є у дочки Барака Обами, вона була придбана в інтернеті, і кожен може придбати її всього за 38 доларів.

Для того щоб придбати дітям і собі одяг, тепер зовсім не потрібно бродити по магазинах. Можна замовляти за каталогами або в інтернет-магазині, і тоді ви отримаєте товари поштою післяплатою. Так, в поштовому супермаркеті Мікс можна придбати не тільки одяг, але і багато товарів для дому та дачі.

Скарлет спеціально для журналу Жіночі Новини