Ви побачили в магазині духи, про які давно мрієте, по чудесно низькою ціною? Ми б не радили вам рано радіти своїй удачі, а для початку переконатися в тому, що вони - справжні.

Біда в тому, що зараз на ринку парфумерії стільки підробок, що недосвідченому покупцеві складно зрозуміти, які духи справжні , а які - підробка. Продавці не поспішають зізнаватися в тому, що вони продають не справжній парфум, а його дешеву копію, зроблену десь в Китаї або Туреччині. Більше того ці підробки вам представлять, як "аналог" або "ліцензійний товар", зроблений зі схвалення оригінальних виробників.

Про те, як розпізнати справжню парфумерію, ми запитали у провідного менеджера департаменту оптових продажів компанії AromaOpt, який поділився з нами наступними порадами:

Почнемо з самого магазину. Справжня косметика та парфумерія (особливо дорога) в першому-ліпшому кіоску продаватися не буде. Як правило, цим займаються великі торгові центри та спеціалізовані магазини. Не соромтеся запитувати, звідки у продавця ця парфумерія. Якщо він називає відомі компанії, які вже багато років займаються постачанням косметики та парфумерії оптом, наприклад, такою є АромаОпт, то половина підозр відмітається відразу. Якщо продавець не може виразно пояснити, звідки у нього ця косметика - підозри посилюються.

Наступний пункт, на який треба звернути увагу - це ціна. Низька ціна виглядає підозріло, якщо вона аж надто низька, невелике ж відхилення від звичайної для цієї косметики ціни цілком допустимо.


Та ж AromaOpt займається поставками напрямки парфумерія оптом, тому коштувати вона буде дешевше, ніж у роздріб. Однак, якщо ви точно знаєте, що саме цей парфум коштує набагато дорожче, то тут уже явно продають не з оптових поставок, а підробку.

Тепер вивчаємо упаковку. Якщо ви є давнім шанувальником саме цього парфуму, то напевно добре знаєте всі деталі і написи на коробочці. Ні? Негайно шукайте цей парфум в інтернеті або в магазині, якому точно довіряєте, і розгляньте коробочку уважніше. Що повинно наводити на підозри з першого погляду: блякла друк малюнка і літер, неакуратно запакована целофанова обгортка, а також помилки в словах (так-так, буває й таке!).

Якщо коробка запечатана, а продавець відмовляється її відкрити, то на цьому наші дослідження на справжність, на жаль, закінчаться. Але якщо є можливість дістати сам флакон з парфумами, уважно огляньте його. Форма флакончика повинна бути в точності такий, як у справжнього парфуму цієї марки, а сучасні дизайнери - такі витівники, вони постійно придумують нові неповторні пляшечки. Якість теж відіграє важливу роль: по тому, як зроблений бутилек, наскільки щільно прилягає до нього кришка, і що на ньому написано, можна судити про його достовірність.

І, нарешті, дивимося колір парфуму і, якщо вийде , перевіряємо його аромат.

Звичайно, складно виконати всі ці пункти, купуючи парфумерію онлайн, але вони згодяться для покупок в звичайному магазині.